Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Csenge Titanilla nőgyógyás...

Dr. Csenge Titanilla nőgyógyásznál szült valaki Győrben?

Figyelt kérdés

Aki nála szült, írna róla nekem tapasztalatot?

Én most vagyok a 18.hétben és orvost váltok, hozzá mennék.

Például ő mennyire súlymániás? Úgy értve, hogy ha van rajtam pár kg plusz (5kg), akkor mennyire "szól be" érte és akar diétáztatni?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 16. 09:48
 1/2 anonim válasza:
Nem voltam nála, de barátnőim akik nála jártak csak dícsérték, soha egy panaszt nem hallottam róla:) Szerintem nyugodtan keresd meg.
2017. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Hozzá járok 31. hétben járok. Kérdezi, említi, de nem vészes. Amikor a védőnő izélgetett a súlyommal ő annyit mondott hogy az első időkben 4-5kg hízás belefér mert a jelentős része víz, melyet a szervezet visszatart.

Nekem rosszul esett eleinte miért nem hagynak a súlyommal békén, aztán egy családi barát nőgyógyász mondta el érthetően, hogy saját magammal tolok ki ha az egész terhesség alatt 10kg-nál többet hízok, mert a gyerekre is gyors ütemben rakódik a zsír. Nyilván nehezebb kipréselni,ha felhizlalja a kedves mutter.

2018. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!