Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnapra voltam kiírva,...

Tegnapra voltam kiírva, nyákdugó elment, méhszáj nyitva, fájások rendszertelenek. Többi lent?

Figyelt kérdés
Pénteken magzatvízvizsgálaton voltam,doki azt mondta,hogy legkésőbb a hétvégén meglesz a pici.Nst-n ma rendszertelenül 60 és 80 között jöttek a 'fájások' ,amit éreztem,hol nagyon,hol picit.Bacim is van mégse csinálnak így semmit? Messze is lakom,van egy kisfiam is,akit nem tudok hirtelen vkire rábízni.Annak ellenére,h a doki figyelmeztetett,h gyors szülés lesz,mégse fektet be. Nem tudom mit tehetnék? Ti szólnátok a dokinak?
2017. dec. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Mit kellene csinálniuk? Beindítani?

Ha be akarsz feküdni, akkor mondd meg, hogy messze laksz, nem tudsz bejárni, ennyi.

Az meg, hogy nyitva van, nem sokat jelent. Mármint nem mindegy, hogy 3.1.1.1. a méhszáj vagy 1.2.2.2.

2017. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Inkább mint hogy leírd ide részletesen az összes belső szerved állapotát. A bélműködésedről még nem esett szó pl.
2017. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem várj még egy picit. Tudom, hogy nehéz..én már 3x szültem. A nyákdugó akár szülés elött 2 héttel is elmehet..nem sokat jelent. Én az utsó hónapban már bő ujjnyira nyitva voltam. A rendszertelen fájásokkal sokra nem mész. Az lenne a legjobb ha megvárnád mire igaziból beindul a dolog és kész a baba a születésre. Ha befektetnének akkor meg a kórházban aggódnál és még több napot lennél a kisfiad nélkül. Jobb ha nem nyúlnak bele a folyamatokba mert olyankor gyakran császár a vége.Szerintem 2-3 ujjnyinál már bent tartanak.Sok erőt kívánok, kitartás!
2017. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) első válaszolónak annyit,h nem tudom nálunk itt milyen szokás,h nem írják ezeket az értékeket..de írt egy ny betűt aztán ennyi.Nem a beindításra gondoltam.Csak nem értem,h miért volt olyan biztos a doki,h meglesz..Tudni kell róla,ha vmit ő kijelent,mindig 'tesz' róla h úgy legyen.A fiamnál megkaparta pl.a burkot,vagy hogy mondják..és másnap meglett,amit közölt is..A válaszom a belső szervezetem összes bemutatásáról való 'beszólásra' annyi,h ha az ember nem írja le a dolgokat,az a baj,ha igen akkor meg az,mert nem tudnak mit hozzáfűzni,tanácsot adni. Az utolsó válaszoló legalább biztatni is próbált.
2017. dec. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!