Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl kevés pénzt adtam az...

Túl kevés pénzt adtam az orvosomnak, azért lehetett furcsa a viselkedése?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom volt, a kórházba jártam hozzá terhesgondozásra, nem magánba. Kérdeztem tőle, hogy mennyi lesz, azt mondta amennyit gondolunk. Épp dolgozott, mikor szültem, szóval nem kellett értem bejönnie, plusz 7-re voltam a kórházban és 9-kor már meg is lett a babám, szóval nem volt egy nehéz menet. 100-at terveztünk eredetileg, de végül csak 80-at adtunk. Ma hívtam a 6 hetes vizsgálat miatt és elképesztően furcsa volt, nem olyan kedves mint eddig. Csak arra tudok gondolni, hogy kevésnek találta a pénzt.
2017. dec. 21. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem volt kevés. Egyáltalán nem biztos hogy miattad volt furcsa. Neki is lehet 1000 más baja, amiért sz.ar napja volt épp.
2017. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ikább az, hogy bunkó :)
2017. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
jó hülye vagy én egy ftot nem adtam volna neki
2017. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
A telefonban nem volt kedves amikor hívtad? Jól értem? Ebből én semmilyen következtetest nem vonnék le, lehet hogy olyan helyen volt ahol csak szűkszavúan tudott beszélni, vagy épp a feleségével veszekedett, vagy ült a wc-n és fájt a hasa, vagy bármi.
2017. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem kevés amit adtatok...meg honnan tudod,hogy nem éppen egy jó nehéz szülésen volt túl vagy lehet éppen egy problémás volt előtte nála vagy csak rossz napja volt és fáradt stb stb
2017. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem adtál keveset. Azonban megbeszéltetek valamit, ami utána önkényesen lecsaptad a 20%-át. Messze nem egyet értve a hálapénz rendszerével, ha már a készenlétet végigcsinálta a 9 hónap alatt, utána egy kicsit erős "végül is két óra alatt megszültem" alapon kevesebbet adni. Melyik szolgáltatóval mernéd ezt megcsinálni amúgy? Mert ugyebár ez egy luxus szolgáltatás, jobb sorsú országokban te nem veszed meg fillérekért (igen, fillérek!) a külön bejáratú orvost.


Abból a szempontból persze jól csináltad, hogy kell még pár pofára esés, hogy végre ne feketén fusizzanak az orvosok, hanem csinálják tisztán. És utána lehet az ügyeletesnél szülni vagy perkálni a félmillát, ami a piaci ára ennek a készenlétnek.

2017. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt irta hatos, hogy tervezett annyit adni, nem azt, hogy megbeszélte vele vagy en értem felre?


Na mindegy...


Amúgy sztem sem kevés. Annyi, amennyit gondolsz es kész.. Mi is ennyit adtunk. (es az en dokimat még felhívni sem lehet csak az asszisztensnőjét..)

2017. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#7 Basszus igazad van, bocsánat kérdező! Csak annyi ilyen gyökér kérdés van itt, hogy rögtön ez ugrott be.


Akkor viszont nem hiszem, hogy gond lenne, mert 80 a "amennyit gondolnak"-ban bőven gáláns. Akinek 100+-os tarifája van, az bizony megmondja.

2017. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%
80.000 Ft-ot adtál neki huh.. miért nem orvosnak tanultam bakker
2017. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
28%

Mi honnan tudjuk, mi baja?

Kérdezd meg tőle!

Na szia :)

2017. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!