Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl kevés pénzt adtam az...

Túl kevés pénzt adtam az orvosomnak, azért lehetett furcsa a viselkedése?

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom volt, a kórházba jártam hozzá terhesgondozásra, nem magánba. Kérdeztem tőle, hogy mennyi lesz, azt mondta amennyit gondolunk. Épp dolgozott, mikor szültem, szóval nem kellett értem bejönnie, plusz 7-re voltam a kórházban és 9-kor már meg is lett a babám, szóval nem volt egy nehéz menet. 100-at terveztünk eredetileg, de végül csak 80-at adtunk. Ma hívtam a 6 hetes vizsgálat miatt és elképesztően furcsa volt, nem olyan kedves mint eddig. Csak arra tudok gondolni, hogy kevésnek találta a pénzt.
2017. dec. 21. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám. Egyrészt 80 ezer nem kevés, másrészt egyetlen telefonhívásból, aminél állításod szerint "nem volt olyan kedves, mint máskor" nem kellene következtetést levonni. Lehet, hogy épp felébresztetted, épp kajált, épp ezer meg egy dolga volt, épp veszekedett valakivel, épp beteg. A franc se tudja.
2017. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A 80 ezer egyáltalán nem kevés. Emiatt ne aggódj. Egyszerűen lehet hogy két szülőszoba között futkozott, vagy nehez műtétje volt, rossz hirt kapott bármi. Én imádom az orvosom. Tényleg rengeteget köszönhetünk neki. Mellettünk állt és áll mindig. De volt olyan, hogy éreztem, hogy nah most rosszkor hívtam. Utána valamiért szóba is került, hogy aznap miért volt rossz kedve, inkább le sem írom. Egyszerűen magyar egészségügy napi hiányossága.
2017. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha 80ezret keveselne,az elég durva lenne. Ez nem kis pénz még a mai világban sem. Én mindkét szülésemnél ugy jártam, h épp a fogadott dokim volt az ügyeletes a korházban,igy nem kellett miattam külön bejönnie. És én is gyorsan szültem,sok dolga nem volt velem. Ennek okán bennem is felmerült h sok az a tiszteletdij...de mivel ö elöre megmondta a tarifát,nem adtam kevesebbet. De teljesen átérzem h te miért adtál kevesebbet végül:) de a 80 nem kevés,nyugi
2017. dec. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták: ő is ember. Lehet hogy beteg, rosszul volt, meghalt egy betege, összeveszett a feleségével, akármi. A 80 keg nem kevés, ha nem mondott konkrét árat.
2017. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!