Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után annyira kinyúlt...

Szülés után annyira kinyúlt maradt a bőr a hasamon, hogy kötényhasam lett. Érdemes lenne plasztikai műtéttel korrigálni? Személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
SZIA NEM TUDOM HOGY MIKOR SZÜLTÉL ÉS HOGY MÉG AKARSZ E SZÜLNI DE SZERINTEM NE PLASZTIKÁÁZTASD MERT IDŐVEL ELÉG JÓL VISSZAHUZÓDIK ÉS CSAK EGY KICSI FOG MEGMARADNI. ÉN BIZTOS HOGY NEM FEKSZEM KÉS ALÁ, MERT NEM ÉR ANNYIT AZ EGÉSZ
2008. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs személyes tapasztalatom, csak ismerősöm mesélte, hogy az ikrei után kellett plasztikáztatnia a hasát, mert annyira kinyúlt a bőr. Ha nem akarsz több babát, és eltelt már egy év (állítólag annyit érdemes várni, mert addig visszamehet még minden...), akkor érdemes orvost felkeresni. A műtét előnyét/kockázatát úgyis csak az orvos tudja elmagyarázni.
2008. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak három hete szültem császárral, de annyira kinyúlt a bőröm, hogy szinte rálóg a vágásomra, nagyon csúnya. Nem tudom, hogy mennyit javulhat idővel, de nagyon zavar.
2008. okt. 25. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így jártam 2 év alatt visszahúzódott, aztán teherbe estem megint, még nagyobb pocakot növesztettem 1 hónapja szültem és még jobban lóg a hasam, mint az elsőnél. Megint megvárom a két évet, hátha visszahúzódik, de megértem, hogy a plasztikán gondolkodsz, zavaró ez a kötény.
2008. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt "kötény" császár után, undorító, de ahogy telik az idő lassan lassan húzódik vissza. Remélem egy idő után teljesen. Szerintem még várjál. Nekem hat hónapja és még mindig van, most már úszógumi, nem kötény, de ez ezzel jár. Még nem plasztikáztatnám a helyedbe.
2008. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha "csak" úszógumi lenne, azzal még tudnék talán valamit kezdeni, de ezzel...:( Tudom, még kevés idő telt el, még persze várok. A pénznek lenne helye máshol is, de nem szeretném korán "elásni" magam, szeretnék vonzó maradni a párom számára, és csinos anyucija lenni a kisfiamnak. Ahhoz viszont jól is kell érezni magam a bőrömben. Köszi a válaszaitokat, várok még véleményt.
2008. okt. 26. 09:25
 7/7 anonim válasza:

3 HETE SZÜLTÉL!!?? MIT VÁRSZ MÉG MAGADTÓL!

idő,türelem és vannak jó krémek!(még 3 honap azt megérteném)

2010. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!