Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kevesebb mint 1év után ismét...

Kevesebb mint 1év után ismét császár?

Figyelt kérdés
2017 januárjában volt császárom (vérnyomás probléma miatt) az első babámmal. Most a kistesót május elejére várjuk. Nem sokkal lesz több 1év korkülönbségnél. Viszont költözés miatt várost váltottunk és itt azt mondta a doki (vizsgálat nélkül) hogy nincs bajom csak félek. (no comment). Nos mennyire esélyes az , hogy ismét császároznak? Hallottam egy olyat, hogy ha 2éven belül jön a baba akkor ismét császár a kockázatok miatt és a kiírt dátum előtt 1héttel csinálják meg. Itt nem tudok dokiknál érdeklődni, mert még ha finoman fogalmazok is letojnak...

2018. jan. 2. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb mint egy ev azt irod.


2017 januar

2018 majus


Ez csak nekem tunik 1 honap hijan masfel evnek ?


Egyebkent a baratnom ev elejen es ugyanaz az ev vegen ( 11 honap korkulonbseg ) szult csaszarral ket gyereket, 33 evesen. Semmi gond nem volt.

2018. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat....nagyon este van már nekem. Picivel több,mint 1év. Ezt szerettem volna írni.
2018. jan. 2. 00:53
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Biztos, hogy császárral fogsz szülni! Túl rövid az eltelt idő a két szülés között! Ahhoz, hogy természetesen szülj minimum 4-5 évnek kell eltelni!
2018. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

4- 5 év nem szükséges! Nekem 21 hónap van a 2 császármetszésem között, de akármennyire is ellene voltam, az orvos miatt meg kellett próbálnom a természetes szülést. Pedig nálam egyértelmű volt a téraránytalansàg is.

Nálad ennél is kevesebb idő telt el, de ez csak az orvoson múlik majd, hogyan látja.

2018. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokitól függ, a legtöbb 2 év alatti korkulonbségnél automatikusan császároz. Az enyém is azt mondta, hogy ő 2 év után vállal be természetes szülést, ha feltetlenül meg akarom probalni, akkor keressek másik orvost. Nálunk 21 hónap lesz a korkülönbség, én nem kockáztatok, programcsászár lesz. 2 év alatt kb 2-3% a hegszétválás valoszinűsége, ami végzetes lehet a babára és rád is. Amúgy ajanlom, hogy keress egy dokit, aki nem bunkó és nem tojik rád...
2018. jan. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell 4-5 év!


Kórházi protokolltól és orvostól is függ, de lehet szülni akár egy év múlva természetes úton. Nekem a dokim azt mondta az elsô gyerek után 1 évet várjunk és meg lehet majd próbálni. De mondom, ez a kórházi protokolltól is függ, h engedik-e.

2018. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok! Ebből is látszik, hogy tényleg orvos és kórház függő, mert nekem pont a dokim mondta a 4-5 évet, szerinte csak így kerülhető el biztosra a heg repedése!
2018. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez korhaz,orvos de leginkabb alkat kerdes.

Nalam az elso utan 27 honappal jott a masodik.8 napot tulhordtam mert nagyon termeszetesen akartam szulni.az orvosom partner volt,porblema nem volt a terhesseg alatt.csak a gyerek erezte a kelletenel jobban magat odabent.inditva lett,de csaszar lett vegul.

A 2. Es 3. Kozt 7 ev telt el.38 hetesen volt a progi csaszar de mar igy is pengeelen tancoltunk.eppencsak kibirta a hegem.ha tovabb varunk es elindul a gyerkoc, akkor par fajas utan szetmegy a heg.

2018. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én komolyan nem értem, mit reckíroznak az orvosok, azért kíváncsi lennék, a saját asszonnyal is közölné-e ezt... Persze, hadd próbálkozzon, aztán hátha szétnyílik a hege.. pfujj...
2018. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21 hónap van a két gyermekem között. Az első császár volt, a második hüvelyinek indult, engedte a dokim, támogatott benne, bár elmondta a rizikóit, és végig mellettem volt, extra figyelmet kaptam. Nem tudom, hogy a két császár között eltelt kevés idő miatt-e, de másfél óra vajúdás után szétszakadt a hegem, rohantak velem és a kislányommal a műtőbe.
2018. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!