Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Ti szülés után hogy...

Anyukák! Ti szülés után hogy tudtatok aludni a kórházban?

Figyelt kérdés
Veletek volt a babátok is? Egyedül, vagy többen voltatok egy szobában? Hány éjszakát aludtatok bent?
2018. jan. 2. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk 5 napig kellett bent lenni szülés után. Viszonylag sokan voltunk éppen, de sikerült így is csak ketten lenni egy szobában. Nálunk a babák velünk voltak, így aztán aludni nem sokat lehetett. Valahol mindig sírt egy, mászkáltak. Hajnal 5kor jöttek lázat és vérnyomást mérni. 7 körül takarítani, 8kor reggeli, 9kor vizit. Hát azok a napok nem az alvásról szóltak...
2018. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
VIP szobában voltam, így másokhoz nem kellett alkalmazkodni, tudtam aludni. A babát este 10-kor elvitték és reggel 6-kor hozták vissza. Mi 1 hetet voltunk bent, mert a fiam nagyon besárgult.
2018. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyedül voltam a szobába semmit nem aludtam szinte,

Első éjszaka elvitték császár miatt a gyereket, de az izgalomtól meg mert kb óránként bejöttek ellenőrizni szintén nem aludtam.

3.nap aludtam egybe 3 órát amikor magam mellé vettem a picit kibiztosítva, de akkor is a takarítónő felébresztett a hülyeségeivel.

Nem volt tejem, fiam max 1-2 órát aludt egy huzamba, éhes volt, tápszerért hadjáratot kellett indítanom, nappal a látogatók miatt nem aludtam..

4 napot töltöttünk bent, borzasztó volt :)

2018. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Este 7 körül született mindhárom gyermekem. Éjfél körül hozták be őket amikor először kezdtek sìrdogálni. Bent aludtak velem a szobában. 2-3 szobatársam volt átlagban. Nagyon rosszul és keveset aludtam mindhárom esetben. Besárgultak a gyermekeim, úgyhogy 4-5 éjszakát voltunk bent.
2018. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Babával voltam egy percre sem vitték el tőlem, az első 48 órában elvileg rengeteget alszanak a babák a szülés után, nálunk ez be is jött csak enni kelt, vagy keltenem kellett 3 óránként. Két éjszakát maradtam bent, bár a baba aludt én sokat nem tudtam pihenni mert sokan voltunk a szobában így mindig volt egy baba aki sírt, és mivel nagyon rosszul alszom mire elaludtam pont keltenem kellett enni. És ugye általában egy újszülött képes másfél órát is cicizni. Na az enyém pont ilyen volt. :)
2018. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Én sehogy nem aludtam. Du. kerültem osztályra. Nagy kórteremben vtunk (10 ágyas, bár talán max. heten voltunk első éjjel, az utolsón meg négyen, mert engedték haza a többieket.). Babákkal együtt. 3 éjszaka volt. Utáltam.
2018. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Vip szobában voltam, 5 napot voltunk bent, első este mivel császárral szültem és még nem kelhettem fel ezért első éjszakán külőn voltunk kislányommal.

Utána végig velem volt, hálaistennek nagyon nyugodt baba volt és azóta is az kelt éjszaka 2-3x volt hogy 4x evett de amúgy nem voltam annyira fáradt aludtunk együtt míg bent voltunk.

2018. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
4éjszakát voltunk bent, mivel császárosak voltunk 3-man a szobában, elsô éjszakára elvitték ôket, hogy tudjunk aludni. Utána rooming-in volt, végig velem volt, csak fürdetni és orvosi vizsgálatokra vitték el. Nekem csak azzal volt bajom, hogy baromi kényelmetlen volt az ágy. :(
2018. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Szinte semmit nem aludtam.

Első éjjel nem volt velem a babám, de engem altatásban császároztak, így meg voltam keveredve, minden bajom volt, fájt is a hasam, remegtem, alig aludtam valamit. Másnaptól már megkaptam a babám.

Tőle bírtam volna aludni, mert ő is csak evett aludt. A szobatársam babája szintén.

De nappal lehetetlen volt aludni, mert a nővérek jöttek-mentek, vizit, reggeli, ebéd, vacsora, mindig volt valami, ha épp elaldutam volna, akkor tuti jött valaki. Este 10kor még jöttek vérnyomást mérni, utána egy kicsit csend volt, akkor pár órát lehetett pihenni, de ugye akkor ébredt a baba, etetni kellett, vagy a szobatársam babája ébredt, reggel meg 5kor már megindult az élet. Az a pár nap nem a pihenésről szól. Szerencsére csak 3éjszakát kellett bent maradnunk.

2018. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

5 ágyas kórterem, rooming-in(babák anyukáknál) első éjjelre elvitték, egy percet sem aludtam. Következő két éjjel valamennyit, olyan 8 órát összesen a két éjjel és nem az én babám miatt. Én azt ajánlom, hogy kérj kisebb ágyas szobát felárért, ha lehet, az 5ágyas nagyon rossz!(ha 2-3 ágyas az még oké szerintem)

3 éjjelt voltam bent. Utána kb két napig babasírás csengett a fülemben.

2018. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!