Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A faros szülés is ugyan úgy...

A faros szülés is ugyan úgy beindul mint a fejfekveses?

Figyelt kérdés
Mármint lehet hogy hülyeséget kérdezek de ha a fejét nyomja lefele mert halad kifele akkor a farat is ugy nyomja lefele es kifele?
2017. ápr. 16. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! ☺😊
2017. ápr. 16. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a magzati pozíciótól függ, hogy beindul-e magától, mindegyik ugyanúgy megindulhat. Faros szülést is le lehet vezényleni természetesen, nekem másodjára -eszem a szívét-, az ennél is ritkább lábtartásos, medencevégű fekvés volt, no ennek már császár lett a vége( magától beindult előbb).
2017. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor kedves utolsó teged császároztak vagy simán szültél ha lábtartasos volt?
2017. ápr. 16. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Írtam kedves kérdező, császár lett a vége. Ráadásul corporális, azaz hosszirányban, bikinivonaltól köldökig. Nem volt leányálom, de ez azért már elég ritka dolog.
2017. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj ne haragudj! Elvesztem a betűkben!

Köszönöm a választ.Huu az nem lehetett kellemes

2017. ápr. 16. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán beindul. Az enyém is lábtartásos volt, és simán szültem, olyan gyorsan jött, hogy nem is lett volna idő a császárra. Kórházba érkezéstől számítva másfél órán belül megvolt. Szerencsére olyan orvosom volt, aki profi módon meg tudta oldani. Jelenleg már 17 éves a leányzó, és szuper kölyök lett belőle. :-)
2017. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!