Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem gáz a felnőtt pelenka...

Nem gáz a felnőtt pelenka szülés utánra? Illetve olvastam már, hogy valaki papírtörlővel törölközik odalent szülés után, valóban praktikus? Vagy már túlzás?

Figyelt kérdés
2018. jan. 5. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tena lady pants-et vettem. Nagyon jó volt, nem volt baleset! Nem használtam papírtörlőt, wc papírt helyett nedves törlőkendőt vettem, így jobb volt.
2018. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a nedves törlôkendôre szavazok.


Nekem nem pelenkám volt, de az egyik szobatársamnak igen. Császáros voltam, így elég volt a Chicco-s szülés utáni betét, de ha lesz tesó, szerintem pelenkával fogok készülni én is.

2018. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, miért lenne. Én is tena pants-ot vittem, de olcsóbb is jó.

Nedves törlő jobb. Rossmann-os rózsaszín extra sensitive nedves wc-papírt vittem.

2018. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mire (melyikre) lesz szükséged szülés után, előre nem tudható, ezért jobb a biztonságosabb megoldással készülni, akkor nem érhet meglepetés. A papírtörlő is indokolt lehet, ha nagyon vérzel, ebben semmi túlzás nincs.
2018. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nekem is jobb lett volna az. A papírtörlő azért jó, mert nekem csurom vér lett a törölközőm, és naponta küldhettem haza mosni.

Én úgy készülnék, hogy pár db pelenka éjszakára, és tena lady super nappalra.

2018. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Tena Lady Pants szuper, csak ajánlani tudom, az első szülésem után Tena betét+bugyit használtam, volt baleset, véres lett az ágy, a hálóingem. A másodiknál a pelenkát, semmi baleset nem volt, pedig jobban véreztem.
2018. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem Tenát vittem,de megbántam.A felnőtt pelenka a legjobb választás.

Baba törlőkendőt használtam én is.Akkoriban a tesco zöldet.

2018. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Még nem szültem, de elég erős volt mindig a menstruációm, én abban a pár napban is wc papírt használtam tusolás után, ne legyen olyan a törülköző.

Most 29 hetes terhes vagyok, tena lady maxi night-tal készülök, ami hátrafelé kiszélesedik. Meg ugyanigyen kiszélesedő allways éjszakai betéttel és persze nedves wc papírt is vettem. Császàrom lesz, nem tudom mennyire fogok vérezni, de ha összefügg a mensivel, akkor nagyon.

2018. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én felnőtt pelenkát használtam a kórházban és otthon is! Gát merszésem és 4-5 belsö varratom volt és egyáltalán nem volt kényelmes a betét! Ráadásul nagyon erős vérzésem is volt! Wc papirt és nedves wc papirt egyaránt használtam, ill. volt egy külön törülköző amivel csak lent törölköztem!
2018. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem mindharom csaszar utan boven eleg volt az allways ejszakai betet.nem volt pedig drain csovem sem..a mensim mindig eros es hosszu volt pedig.altalaban mensikor 3 orat birt a super tampon es az ejszakai betet egyutt(ezt az egyik valaszolonak irom)

Szoval ez egyeni.

Ha betet mellett dontesz mindenkepp szarnyasat vegyel.

2018. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!