Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek egy felnőtt...

Szerintetek egy felnőtt férfit érdekelne/elolvasná a saját születésének történetét?

Figyelt kérdés
Vagy rosszul lenne tőle? Persze nem lennének benne nagyon gusztustalan dolgok, de azért vannak benne olyan szavak, mint pl. méhlepény, ami egy férfinak fura lehet.
2017. dec. 17. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én férjemet tuti nem érdekelné, a gyerekkori sztorijait sem szereti hallgatni.

De te kérdezted a minap az ehhez hasonló kérdést? Azt egy pasi írta ki aki kíváncsi a sajátjára. Ennyire foglalkoztat?

Amúgy a pasik nem hiszem hogy érdeklődnénej ahhoz hogy az anyjuk hogy szenvedett meg hogy hüvelyi szülés volt-e és mennyi vér meg milyen fájások után lettek kitolva...

2017. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem. Csak azon gondolkodtam, hogy eltegyem-e a gyereknek a szüléstörténetem, vagy sem.
2017. dec. 17. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nőként sem érdekel. Bár anyámat ez nem zavarta soha, és többször is elmondta már...:-D
2017. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, engem érdekelne. :)
2017. dec. 17. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak is tanulnak biológiát, miért lenne nekik fura az a szó, hogy méhlepény.

Szerintem nem annyira nemfüggő, hogy valakit érdekel-e a saját születésének a története. Én nő vagyok és engem pl. nem érdekel részletekbe menően. Tedd el a születéstörténetet és ha a gyereket érdekelni fogja később, megkapja.

2017. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem csodás szülésem volt, így nem horror lenne. De lehet, hogy tényleg nem is érdekelné.
2017. dec. 17. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, szerintem tedd el, mert honnan tudható, hogy nem-e fogja őt érdekelni!? Mi ezt nem tudhatjuk, te sem tudhatod! Jobb, ha megvan, minthogy nincs meg..... sztem.
2017. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok az a férfi, akinek a néhány nappal ezelőtti kérdésére az első válaszoló utalt. :)


Ami engem illet, engem sokáig nem érdekelt különösebben a dolog. Mondjuk anyukám nem is hozta fel a témát soha, de ez nem zavart egyáltalán, jól megvoltam nélküle. Sőt, továbbmegyek, úgy összességében nem érdekelt semmi a szüléssel kapcsolatosan. Örültem annak, hogy férfinek születtem, és ráhagytam, hogy ez a nők dolga. Aztán mindez megváltozott teljesen, amikor a szerelmem terhes lett, és szült. Azóta egészen beleástam magam a témába, egy csomó cikket, kérdést meg történetet végigolvastam, és próbáltam elképzelni, összerakni, hogy neki milyen érzés lehetett. Illetve a nőket is sokkal jobban tisztelem már, akik ezt az egészet végigcsinálták legalább egyszer.


Szóval szerintem érdemes megírnod a történetedet, amíg emlékszel rá, ne hagyd kárba veszni, elfelejtődni. Meg is említheted a fiadnak a dolgot, de ha látod, hogy nem kíváncsi rá, akkor azért ne erőltesd mindenáron, hogy végigolvassa. Viszont eltenni még ilyenkor is érdemes lehet, mert elképzelhető, hogy ő is akkor fogja értékelni igazán, ha majd egyszer apuka lesz, és a saját szemével látja a feleségét szülni. ;)

2017. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Engem nőként sem érdekel! A babanaplót sem azért töltöttem, hogy majd egyszer a gyereknek adjam, nekem kell!
2017. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképp tedd el, ez nem is kérdés!!! Unokád is születhet még, én.tuti elolvasnám az apámét. :)

A két éves fiamnak már pár hetesen a születését énekeltem leegyszerűsítve, az egyszeregyhétpettyes katicabogárkát átköltve. "Elindult megnézni, mi van a világban..." ugyebár. Azóta ia sokszor meséltem, szerintem nagyon fontos.

2017. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!