Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésed előtt milyen...

A szülésed előtt milyen Ingyen letölthető anyagot olvastál/néztél volna szívesen?

Figyelt kérdés
Mi nyújtott volna biztonságot, segítséget számodra?

2014. okt. 4. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmi. Tudtam, hogy a szülési fájdalmakat nem úszom meg. Azt túl kell élni, hogy kezemben lehessen a fiam.


De olyat szívesen olvastam volna, ami a szülés biológiai oldalát mutatja (mi a fájás, miért van, hogyan nyílik a medence, hogy bújik ki a gyerek...)

2014. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. semmilyet

2. ha mégis valami eszembe jutott, az már kismillió helyen fent volt, így nem néztem VOLNA, hanem néztem is

2014. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent megtalaltam az interneten, ami érdekelt. Mellette a Felicitas kónyvecskéit olvastam, amik szintén nagyon jók.
2014. okt. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a sok rózsaszín maszlagon túl valami hasznos anyagot a szoptatásról
2014. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülés biológiai oldala, meg a szoptatás is fent van, csak nem biztos, hogy a nőklapja cafen kell keresni..
2014. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nekem szólt a hasznos válaszod, nem a nők lapja cafén nézelődtem. Tudod, amíg ebben az országban a bababarát kórház szülésfelkészítőjén is csak a rózsaszín köd van a szoptatásról, akkor talán vannak hiányosságok a rendszerben.
2014. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


itt fürdetés, köldök ápolás, öltöztetés, és megnéztem Kandász Andrea összes szülőszobás vidóját... youtube-on megtalálni..

2014. okt. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nagyon fontosak számomra, szívesen veszem még a további véleményeket, ha vannak :)
2014. okt. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!