Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki első babáját császárral...

Aki első babáját császárral szülte annak mennyi heg vastagságnál engedték még a sima szülést?

Figyelt kérdés
nekem 7mm lett 3 hét van még a kiírtig, vékonyodhat még a heg sokat? és a 2 szülés közt 18 hónap fog eltelni, szerintetek? a dokim szerint nagy baba lesz ahogy lemérte a hasam, az uh szerint nem lesz nagy 36 hetesen és 5 naposan 2700g körül saccolták? és 35 hetes 3 naposnak felelt meg
2010. jún. 5. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még csak császárral szültem, de most én is babát várok. szerintem ha császár lenne az egyetlen lehetőség,azt az orvos biztos mondta volna neked. nővérem babái között 15 hónap van és természetes szülés lett a második, azt mondta nála nem is néztek hegvastagságot, fel sem merült h császár lesz az első miatt. nálam 16 hónap lesz a kicsik között, remélem sikerülni fog.


Nagyon drukkolok h sikerüljön neked is, bocsi h nem tudtam konkrétat válaszolni! Nem tudom készülsz e valahogy, de igyál málnalevél teát, meg esetleg homeopátia. én mindent meg fogok azért tenni (ami praktikákat hallottam), h gyorsan táguljak.

2010. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!