Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés Tatabányán?

Szülés Tatabányán?

Figyelt kérdés
Melyik orvost ajánlanátok? Milyen a szülészet Tatabányán? Minden vélemény és tapasztalat érdekel. Köszönöm :)

2018. jan. 17. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szülészet nem rossz, új az épület. Minden szobában van tusoló és wc. Lehet menni rooming inbe, vagy simába. Előbbiben nincs mindig elég hely, akkor marad a másik. VIP szoba is van.

Szoptatásbarát, segítenek kezdő anyukáknak mellre tenni, a nővérek, csecsemősök és a védőnő is kedves.

Vajúdáshoz nem tudom, most mik vannak, mivel császárom volt. Labda és bordásfal biztosan.

Azt nem tudom, hogy most kihez érdemes menni, sok jó orvos elment mostanában.

Van egy Facebook csoport, Szent Borbála kórházban szülök/szültem, vagy hasonló. Ott is sok mindenre rá tudsz kérdezni.

2018. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz helyileg? Esetleg másik városban nem gondolkodsz?
2018. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tatai vagyok, egyelőre csak tervben van a baba. Nem ragaszkodom Tatabányához, ha annyira rossz - mit ajánlanál?
2018. jan. 18. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. Komáromba most jók az orvosok. Vagy tudna m ajánlani tatán dr Borsó Györgyöt. Ő még mondja kinél érdemes szülni. Egy nagyon aranyos kedves orvos.. magyon szeretem a hozzáállását a szakmájához. Igazi lelkes odaadó.
2018. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is dr. Borsó Györgyöt találtam a legszimpatikusabbnak az internetes vélemények alapján. Komáromban nincs szülészet ahogy én tudom.
2018. jan. 18. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Komáromban már nincs szülészet, kétszer szültem itt, illetve kétszer Tatabányán. Semmivel sem rosszabb. Ügyeletesnél szültem mind a négyszer. Semmi rossz tapasztalatom nincs. Persze mindenhol vannak kevésbé szimpatikus orvosok vagy csecsemősök, de szerintem minden rendben volt. Figyelmesek voltak, kérdés nélkül elmondtak mindent. Szülés után a 2 óra megfigyelés letelte után adtak plusz egy órát, hogy magamtól tudjak wc- re menni. Már az elején szóltam, hogy ágytálba nekem nem megy, katétert sem raktak egyből. Nálam ez nagy plusz volt. :) mindkét szülésem simán ment. A kórház is rendben van. Én roaming -in szobában voltam. Tiszta, külön fürdő van a szobában.
2018. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?... 13?...
2018. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na megint itt egy frusztrált kommentelő :D ha nem tudsz érdemben válaszolni görgess tovább.
2018. febr. 18. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!