Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi ideig "kell" vérezni? És mennyire?

Figyelt kérdés

Másfél hete volt csaszárom, az első 3 napban elég sok vér jött, de 2 napja szinte semmi, olyan, mint egy enyhébb mensi.

Nem kéne jobban véreznem?


2018. jan. 18. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni. De ne ijedj meg, ha újra megindul, mert az is bent van a pakliban :)
2018. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell. :)

Császár során rendesen kipucolnak mindent, nincs sok, aminek ki kell ürülnie. Nekem összesen két hétig volt valami.

2018. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre semmi törvényszerűség.

Elvileg jobban ,,kitakarítanak", viszont én az első császárom után 6 hétig véreztem, a kontrollra már úgy mentem, hogy előző nap múlt el. És sok vér volt.

2018. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály☺ én bő 3 hétig nagyon végeztem,a 6 hetes kontrollra is egyeztetve a dokival 7 hetesen mentem,de akkor is volt még gyengén.
2018. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetig vereztem csaszar utan, kulonbozo intenzitassal. Hol nagyon, hol alig. Amikor azt hittem elmulik, ujra tobb jott. Vegul 5 het utan abba maradt. Szoptatas mellett, csaszar utan 6 honappal jott meg a mensim.
2018. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kórházból kijövet már elvoltam sima betéttel, másfél hetes babával már csak tisztasági kellett. Most 6 hetes, séták után mindig maszatolok kicsit, egyébként már 4 hete nincs semmi. :)
2018. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!