Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egyforma fájdalmas a normál...

Egyforma fájdalmas a normál szülés és a császármetszés?

Figyelt kérdés
Aki szült már simán és császárral is annak milyen volt?
2018. jan. 11. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni, ki h bírja
2018. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
A császár az miért lenne fájdalmas? Semmit nem érzel amikor vágnak. Utána se fájt nekem csak kicsit húzódott és ezért óvatosabban kellett mozognom de az is csak a kórházi napokban volt - ennyi. Nekem a vajúdás fájt, az annyira hogy már magamról se tudtam, soha többé nem akarom átélni, persze eleinte kicsit kénytelen leszek gondolom, meg kell várni mig megindul a szülési fájdalom... de remélhetőleg azonnal császározni fognak újra mivel nemrég szültem és újra terhes vagyok és még friss a hegem. T
2018. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Mindket módon szültem : normál szules irdatlan nagy fájdalom, csaszar hosszabb ideig kellemetlen érzés.

Ennek ellenére inkább szülok természetesen mint császárral 1000x.

A természetes fájdalom felemel mert úgy érzed teszel azért , hogy a babád megszulessen. Ez csodálatos érzés volt nekem.

Viszont az hogy másodikat kivettek belőlem , szinte szégyellem. De sebaj fő az egészség

2018. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Első tolófájásoknál császár.Előtte 4 órán keresztül próbáltam nyomni...már kaptam mindent,megpróváltunk mindent.

2. és 3. természetes szülés.

A vajúdás része elviselhető,nekem a kitolás fájt a legjobban de szerencsére a természetes szüléseknél csak 10 perc volt.

A császár szerintem amiatt viselt meg jobban mert azt a gyerekemet "2x szültem meg".A császár húzódott,nem mertem sem köhögni,sem tüsszenteni.Viszont az első hüvelyi szülésnél olyan sérüléseket szereztem h még 6 hét után is fájt az alfelem,húzodott a gát.A második hüvelyi az elsőhöz képest sétagalopp volt

2018. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Császárnál nekem az fájt nagyon, amikor a műtét után ment ki az érzéstelenítő hatása. Nahyon éreztem, hogy elvágtak. Meg az azt követő napok, hetek is fájdalmasak voltak. Nehezen ment a regenerálódás. Sokáig fájt a hegem.

Sima szülésnél a vajudás fájt. Szülés után hamar helyreállt minden. Nekem könnyebb volt ez, mint a császár. De mi denki máshogy éli meg, mindenki másképp gyógyul.

2018. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Baratnom szult huvelyi uton es csaszarral is, es egyertelmuen a huvelyit preferalta volna masodjara is, ha lett volna valasztasa, de nem volt. (En egyszer szultem huvelyi uton, nekem a vajudas resze sokkal durvabb volt, mint a kitolas, megis inkabb igy szulnek, pedig nekem a gatmetszes nagyon betett a szules utani hetekben, de ket baratnom meg szules utan ket evvel is szokta erezni a csaszaros heget, es egyikuknek kulonosenfajdalmas volt a felepules, nagyon sokaig rosszulvolt utana).
2018. jan. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
A legfincsibb ha egy végigvajúdott nap utàn van csàszàr, szóval el kell viselni a fájásokat, oxitocinnal, aztán vágnak így a felépülés is rossz. Ennél bármi jobb lehet.
2018. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Első baba simàn szültem,elég nagy volt nagy gàtmetszés,meg is akadt két doki nyomta ki.Hetekig allig tudtam ülni.Borzalmas volt..Màsodik csàszàr,a dokim döntőtt így az első szülés miatt .Hamar felépültem semmi probléma nem volt.Nekem a csàszàr sokkal jobb volt.
2018. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%

2# empátia könyörgöm..

Átlagban fáj a felépülés, kerdeztel mar másik császárost?

Nekem szr..r volt az elso par nap eléggé. Szval magad nevébe beszélj. Na pont ezért írtam azt amit az 1#-es válaszomban..

2018. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó szerintem itt a szülés volt a kérdés, nem pedig az utána lévő időszak (nyilván annak a legszarabb aki vajúdik, de nem megy semmire, aztán vágják).. Nekem mondjuk a felépülés tovább tartott mint egy császárosnak. Magas hüvelyfal szakadás, repedt méh... Tehát a hüvelyi szülés gyógyulása sem mindig sétagalopp.
2018. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!