Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinél magzatvíz szivárgással...

Akinél magzatvíz szivárgással indult be a szülés, honnan tudtad, hogy ez biztosan nem egyszerű folyás?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy egyre több jött

5 órája szivárgott mikor elindultam a kórházba, az első fájás az úton ért, egyből 5 percesekkel kezdődött

2018. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szabályozhatatlan volt, átlátszó a folyadék és édeskés illatú. Nálam kisebb mennyiségek jöttek egyszerre, és nagyon furcsa érzés, hogy semmilyen kontrollod nincs afölött, hogy folyik vagy nem.
2018. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy a 2.válaszoló írta! Én is ugyan ezt tapasztaltam.
2018. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beraksz 1 orara 5-6 zsepit, es atazik, akkor magzatviz. Nekem kisebb mennyisegben szivargott, eloszor azt hittem, belisiltem, mert sargas is volt. Alapesetben a magzatviz feheres vagy atlatszo, esetleg nagyon enyhen rozsaszines, edeskes vagy semleges illatu. Ettol fuggetlenul en nem voltam biztos benne, de ahogy telt az ido, es jott egy-egy ujabb adag, illetve beindultak az osszehuzodasok 2,5 oraval az elso adag utan, mar biztos lettem benne, sot, nekem addigra a nyakdugo is tavozott.
2018. jan. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!