Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szivárog a magzatvizem?

Szivárog a magzatvizem?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok és kb már 2 órája érzek olyat mint amikor menstruáltam. Olyan mint ha 2 percenként folyna valami. Fehér bugyi van rajtam és nem látok semmi elszineződést csak egy kicsit nedvesnek érzem ott. Első terhességem és egyáltalán nincs tapasztalatom még. Ez a magzatvíz vagy remélem csak egy szimpla folyás??

2018. jan. 19. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is felelőtlen volt az orvos. Hiszen a csekély mennyiség bármikor több lehet. Nem akarlak megijeszteni de ez az igazság. Szorítok hogy ne legyen gond. Szerencsére a babát már elég nagy és ha hamarabb is jön nagyon jok az esélyei. Pihenj sokat!
2018. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is fura hogy szivárgássl hazaküldtek...
2018. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hidjetek azt amit akartok. De ha nem hiszitek le fotózzam a lapot?! Haza engedtek mert másnap estére nem volt szerencsére semmi és tágulni se tágultam. UH és NSTt is végeztek valamint többször megnézett nőgyógyászis. Nem értem miért kell szúrkálódni de ha te lettél volna igy akkor más lenne a véleményed...
2018. febr. 1. 08:08
 14/17 anonim ***** válasza:
Mire fel a lepontozás???Itt senki nem irt ellened semmi csak az orvosi eljárást kerdöjeleztük meg.Más helyeken magzatviz szivárgással szigoruan benn szokták fogni a kismamákat.De örülök hogy azota nem volt rá példa.
2018. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es: volt egy valasz amit kitoroltek, eleg bunko valasz volt, arra fel reagalt igy a kerdezo.
2018. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen volt egy valasz en irtam...es most is igy gondolom h ha szivarog akkor nem kuldenek haza egy nap utan. Es igen bunko valasz volt. Ezis az...
2018. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A bunko az volt benne, hogy szerinted a kerdezo biztos csak kitalalta hogy hazakuldtek. Ugy gondolom hogy nem veletlenul toroltek..
2018. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!