Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 felett szülni?

40 felett szülni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok két gyerek után 42 évesen szülni? Nagyon megszólnak érte?
2018. jan. 25. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Te mit szólsz meg a párod? Akarjátok? Akkor hajrá
2018. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan kik? Kinek mi köze van hozzá? Ha úgy hozta az élet, hogy most vállalsz/vállaltok harmadikat, akkor ennyi. Sokan ennyi idősen szülik az elsőt különböző okok miatt.
2018. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is így vállaltak harmadikat. Én vagyok a legidősebb, így lett 13,5 év korkülönbség, a másik hugom és köztem 2,5 év van. Anya elmondása szerint a terhesgondozáson azért furcsa volt huszonpár éves kismamákkal lenni. De így mondjuk mi is sokat tudtunk neki segíteni a kicsivel.
2018. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha 42èvesen azért nem vállalod a saját gyereked ès a döntèsed, mert jaj mit szólnak, akkor talán nem kène ilyen döntèseket hoznod!
2018. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs jogom leszolni azokat,akik ennyi idosen szulnek! Ha szeretnetek,akkor vallaljatok,amih lehet! Nehogy a vegen banjatok meg,hogy nem vallaltatok! :) en pl.most ugy gondolom,hogy nem vallalnek 35 utan. Talan az egeszsegi allapotom vegett,nem tudom. Nekem 3 van, 25 vagyok,kis korkulonbseggel szulettek,3,4 es 6 evesek. Van tobbfajta betegsegem is,bar most meg tudom "kezelni" de kesobb mar nem biztos,ebbol kifolyolag nem biztos hogy bevallalnek meg egy szulest 40 korul. De mondom,ha nalatok nincs semmi akadaly,akkor hajra! :)
2018. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeretném nagyon, a nagyobbik gyerekeim apjától már nagyon rég elváltam, a jelenlegi páromnak nincs gyermeke és szeretnénk egy közöset is :-) Nem feltétlenül foglalkozom azzal ha valaki megszól érte csak mégis kiváncsi vagyok a véleményekre, de meg egy picit gondolkozom és lehet belevágunk! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. jan. 25. 18:04
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem szólnak meg, csak felelőtlenség és szemétség a gyerekkel szemben.
2018. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes vagy utolsó. Szemétség egy anyától, hogy életet adott...Ezek szerint az én nagymamám is brutál egy szemét volt, mert 43 évesen megszülte az édesapámat (aki nélkül én nem léteznék).

Mielőtt meg azzal jönnél hogy fel is kell nevelni, hát elmondanám, hogy a apám 39 éves volt, amikor a mamát eltemettük...

2018. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sogornom iden 40 et tolti,most szulte a masodikat nehany napja. Nem gondolom hogy szemetseg lenne! Van akinek csak ilyen korban sikerul. Kerdezo,akkor hajra :)
2018. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Édesanyám 43 évesen adott életet a legkisebb gyerekének. Miért lenne szemétség? Lassan 18 az kistesóm, megvan mindene.
2018. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!