Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babátok tényleg...

Második babátok tényleg hamarabb megszületett mint az elsö? A fájások erösebbek vagy gyengébbek voltak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a 2. sokkal gyorsabbnak tűnt, pedig 5 órát voltam a szülőszobán mind2-vel. a 2.nál a fájások sokkal hatékonyabbak voltak (4 ujjnyival értem be) de nem fájtak jobban. Ami jó volt hogy el mertem engedni az egészet, a kitolás sokkal rövidebb volt, mert mertem tolni. Szép szülést kívánok Neked
2010. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az 1.babámat 40+2 napra szültem,6óra vajúdással...3óra volt a burokrepesztés után.

most a 2.babámat 41+2napra indították(oxitocin infúzió)összesen a bekötéstől nem egész 4 óra telt el.(9:45 infúzió-13:20kor megszületett a fiam)

sokkal fájdalmasabb,de gyorsabb,és emiatt jobb volt a vajúdás.

2010. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második babám születésekor,az első fájástól addig amíg megszületett másfél óra telt el.A fájások erősebbek voltak,de sokkal gyorsabban ment minden.Az első szülésem vajudással együtt 8 órát tartott.
2010. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első fiam 4 óra alatt érkezett,40
2010. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,bocsi,a kicsi elküldte...szóval az első 40+5 hétre született,minden gond nélkül,a 2. fiam 3 óra alatt született 37+3 hétre,se infúzió,se gátmetszés,se semmi.A fájások kibírhatók voltak,3 ujjnyival mentem be.
2010. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.38 hetes vagyok a másodikkal.2 ujjnyira már kivagyok nyílva,elsö babámat indították és össz-vissz 3 óra volt.Kiványcsi leszek most mi jön de én is másképp fogok egy pár dolgot csinálni,mondjuk a légzést mert az elsövel nagyon rosszúl ment és össze vissza kapkodtam.
2010. jún. 7. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!