Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek jóslófájások lehetnek?...

Ezek jóslófájások lehetnek? (első baba)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja éjjel nagyon fáj a szemérem csontomnál hihetetlen nagy nyomást érzek rajta!Fáj a derekam mensi szerű görcseim vannak és a lábaim is fájnak?35 hetes vagyok!Menni is rossz mert akkor is nagyon nyom!Tegnap a doki azt mondta már lent van a baba feje
2011. márc. 17. 15:43
 1/4 anonim válasza:

Én is 35 hetes vagyok. Nekem mensi szerű görcseim vannak, de a doki mindig azt mondja, hogy nincs baj, szedjek nospát, ha fáj. Igazából én sem tudom, hogy ez most jósló, vagy sem. Mindig erős fájdalomnak képzeltem a jóslókat. Nekem is fáj a derekam, a farokcsontnál.

Szép szülést.

2011. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Viszont kivánom!Te hanyadikára vagy kiirva?
2011. márc. 17. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ezek jóslók lehetnek, meg készül a tested a szülésre, tágul a medencéd; de azért nem kellene úgy érezned, hogy menni is rossz, nekem ilyen érzésem csak szülés előtt 1 nappal volt, pedig a baba feje nekem a 32. héttől nagyon lent volt.

A jóslóim a 33. héttől jelentkeztek ugyanígy: mensigörcsök, napi 3-4 alkalommal+ napi 5-6 keményedés.

A 38. héten szültem, de úgy, hogy a 35. héten néhány napot benn feküdtem fenyegető koraszüléssel, mert sűrűn jöttek a keményedések és elkezdtem kinyílni...

Szerintem szedj magnesii citircit (ebben van a legtöbb magnézium) 3*2 adagban+B6 vitamint 3*fél tablettát, így könnyebben felszívódik a magnézium+ napi 3*1 No-Spat is szedhetsz, de ezt mindenképp beszéld meg az orvosoddal.

Még ki kell húzni legalább 2 hétig egyben!

Az jó, ha még zárt vagy, gondolom megnézte a doki, de így is kellene maradni még.

Ha ezek mellett is keményedsz (több, mint napi 10 alkalommal)és sűrűn lennének mensi görcseid, akkor még más gyógyszerre is szükség van, menj vissza a dokidhoz!

Nem akartalak megijeszteni, de jobb elővigyázatosnak lenni...

Minden jót neked!

2011. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Tegnap találtak vért is a vizeletemben!Holnap kell mennem dokihoz!
2011. márc. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!