Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy meddig várnak a szülésmeginditással, és mennyivel elötte fektetnek be a ha minden rendben van csak nem indul meg? A joslofájások elmulhatnak, ugy hogy nem indul mega szülés, de akkor mikor lessz baba (39hetes vagyok)?

Figyelt kérdés
Pécsen az édesanyák utján fogok szülni,mi ott a rendszer mikor fektetnek be,mennyit várnak az inditással?Szült ott valaki igy,kérem irjon nekem ,ire számithatok??FONTOS LENNE KÖSZÖNÖM ELÖRE IS!!
2008. szept. 8. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokidat,ha nincs fogadott orvosod,akkor éppen azt,amelyik kéznél van.Barátnő azt sem tudta mi az a jóslófájás,amíg be nem indult neki a szülés.Nekem meg hetekig voltak.Majd akkor lesz baba,amikor ő úgy gondolja.Amúgy egy hetet minimum várnak,de van ahol kettőn túl is ,ha minden rendben van.(Nem pécsett szültem,de ez az általános.)
2008. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kíírt napra mindenképp be kell feküdni,ha nem indul be a szülés állapotodtól függően,otthon v.a kórházban ráhúzhatsz max.2 hetet.
2008. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg be kell feküdni a kiirt napn a korházba ha nem indul meg a szülés?Csak arra a napra vagy a szülésig bent kell maradni?
2008. szept. 8. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam a kiírt napon még nem kellett befeküdnöm,csak pont egy hét múlva. És még egy hetet hagytak volna (ha a baba még nem akar jönni) a szülésig,csak magas lett a vérnyomásom,és meg kellett indítani a szülést. Nálam egyáltalán nem voltak jóslófájások,és még a hasam sem erszkedett le,az én lányom nem nagyon kívánkozott ideki:))

2008. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen zárt voltam és mivel aug.20.-ára volt kiírva a szülés nem szerettem volna a kórházba tölteni.Akárhogy könyörögtem a dokinak azt monta,hogy aznap kötelező,szabály,de ha nem lesz semmi hazamehetek.

de mindegy,mert 18.-án jöttek a fájások,19.-én megszültem úh.20.-án már a babával néztem az ablakból a tüzijátékot.:-)

2008. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!