Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért akarnak a nők szülni?

Miért akarnak a nők szülni?

Figyelt kérdés

Miért akarják tönkretenni a testüket? Miért akarnak elképesztő fájdalmakat átélni, szétszakadni, aztán hetekig/hónapokig szenvedni a fájdalomtól? Ráadásul egyesek ezt nem is csak egyszer, hanem akár többször is?

Tényleg megéri?

Meg, hogy utána mennek tönkre a kapcsolatok a baba születése utána 1-2 évben...


2018. febr. 6. 14:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem szülni akarnak, hanem gyereket. A többi pedig nem szükségszerű, de megéri, ha szerető családjuk lesz.
2018. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs gyerekem, mostanában nem is érzem azt a vágyat, hogy azonnal szeretnék egyet, de azért gondolkozzál már kicsit. Nyilvßan nem az mnden vágyuk, hogy fájdalmakat éljenek át meg szétszakadjanak, hanem az, hogy utána évekig/éketük végéig velük legyen a gyerkekük. Ahhoz az időhöz képest elég rövid odeig tart az a fájdalom.

Olyan, mint ha azt kérdfeznéd, miért akarnak emberek fogyni, hszen az is "önsanyargatássl" jár. Igen, de az eredmény, hogy vékonyabbak legyenek, az ez utáni vágy sokkal erősebb bennük. És ha egyszer túlvannak rajta, jobban érzik magukat a bőrükben.

2018. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

1. Kérdezd meg anyukádat

2.nem mindenki szakad meg reped és megy tönkre

3.van,akinek fontosabb a gyermek utáni vágy,mint pár stria vagy eseteg picit lógó mellek. (Mivel ugye minden mas sporttal rendbe hozható)

4.nemtudom hol élsz, de nem minden párkapcsolat sìnyli meg, az inkább a kevesebbje... csak a jót kevésbé hangoztatják az emberek...

5.a szülési fájdalom rövid ideig tart,ahhoz képest h mennyire megéri kihordani a saját gyermeked

6. Mégis ki a fene nyitná ránk az ajtót nyugdíjas éveinkben ha nem a gyerekek és esetleg unokák? -Senki...



Soroljam még?

2018. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Édesanyád mit mond erre?
2018. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Mert ezt diktálja a fajfenntartási ösztönünk.
2018. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Szültem. 1. A testem nem ment tönkre. Plusz, aki szeret, az elfogad így, hisz ő maga is tudta, hogy mivel jár a terhesség és a szülés.

2. Voltak epeköveim. Nem én akartam, kialakultak. Hogy őszinte legyek, az epegörcs igencsak fájdalom terén nálam egysíkon mozgott a szüléssel.

3. Nem szenvedtem sem hetekig, sem hónapokig a fájdalomtól.

A gyerekvállalás ezzel jár. Viszont van egy kisfiam, akit szeretek, imádok, a sok nehézség ellenére sok boldogsággal is jár. A házasságot pedig gyerekvállalás után is ugyanúgy kell ápolni, mint egy szimpla gyerek nélküli kapcsolatot ahhoz, hogy jól működjön és ne menjen tönkre. Szülést követően is megmaradtam nőnek lenni, szóval erről ennyit. És örülök, hogy van családom.:)

2018. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs anyám, akitől megkérdezhetném ezeket a dolgokat, és a barátnőim közül is úgy tűnik, én leszek az első, akinek gyereke lesz...
2018. febr. 6. 14:47
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem tervezett és most emészted, hogy a női testnek bizony van egy ilyen funkciója is, amikor átveszik tőled az irányítást? :)
2018. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon is tervezett :) Csak még nincs útban, de nagyon várjuk, hogy össszejöjjön
2018. febr. 6. 14:59
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mire fel a kérdésed? Ezt látod benne es megis akarod? Én nem értelek..:)
2018. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!