Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes hasleszorító bugyit...

Érdemes hasleszorító bugyit venni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h kinek mennyire használt... mert nem tudom eldönteni h vegyek vagy ne ... másik reszrol anyukámnak mikor minket szült nagyon csúnya maradt a hasa, és lehetséges h nekem is olyan lesz, ha örököltem. válaszokat előre is köszönöm

2018. febr. 6. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes...igazából nem a hasadnak kell visszahúzódnia, hanem a méhednek...a hasadon így is maradhat 'babaháj' főleg, ha hajlamos vagy rá..én is használtam, bár császáros voltam és inkább azért hordtam, hogy 'egyben' tartson és ne fájjon annyira
2018. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg jól jött. Anélkül nem tudom h lett vna . De ezzel egész hamar visszament a hasam. De csak napi 2-3 orat hordtam ahogy orvos ajanlotta,h ne menjen tul gyorsan vissza mert az is csunyithatja a hasat :)
2018. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Németországban kifejezetten nem ajánlják a hordását, mert azt mondják, hogy az a jó, ha a saját ütemükben húzódnak vissza a belső szervek. Nekem itthon a saját orvosom is azt mondta, hogy ne hordjak. Én nem hordtam és szép lett a hasam. Szerintem ez genetika és életmód is.
2018. febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kosonom az eddig valaszokat ...

Hat nekem is Ez a dilemmam vegyek vagy ne mert nem ajanljak de mivel megemlítettétek a genetikát es anyukámból kiindulva neki csunya logos maradt ... ezert felek en is ...tudom szulés után nem lesz ugyan olyan ...csak egy hasleszorito

2018. febr. 7. 08:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ket filler... ezert is érdekelne kinek hasznalt es kinek nem ...
2018. febr. 7. 08:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem ajánlották, azzal a logikával magyarázva, hogy dolgozzon csak, különben renyhe lesz. Szerintem igazából nem ezen múlik, ha jól esik viselheted, de ne legyen rajtad egész nap és ne egy hónapig. (És gyanítom, érdemesebb egy állítható övet venni, nem több bugyit.) Nem csak a méhed nyúlik, a beleid is átrendeződnek, megnyúlik a kötőszövet, sokaknak szétválik kicsit vagy akár durván a hasizma. Ami 9 hónap alatt kinyúlt, általában csak jó pár hónap alatt megy vissza is és igen, nagyon sok múlik a genetikán is, meg az arányokon, hogy mekkora volt hozzád képest a hasad. Császárral szültem, az első után nagyon csúnya maradt a hasam, a másodiknál kivágták a régi heget, ezzel a bőr is kevesebb lett, így most jóval szebb, mint volt.
2018. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A hasizom összetettebb dolog. A bőrrel meg ne keverjük se azt se a méhet

Én azért gordtam mert csaszar utan az volt kenyelmes meg mert nem ereztem h log a hasam meg ha nevetek/ kohogok stb nem ereztem,h lötyög! A méh valóban jó, ha magatol huzodik vissza.ezért ajánlott csak napi pár órát hordani.:)

2018. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyen hasleszorító tépőzáras fűzőt használtam, 1-2 hétig érdemes használni, utána nem. Nekem nagyon szép lett a hasam, olyan, mint szülések előtt. A bőr kevéssé nyúlik meg, ha az első napokban megtartja a fűző, amíg a méh visszamegy.
2018. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevertem szerintem össze, csak azt írtam, hogy mindegyik kinyúlik. Arra értettem, hogy ha lógós marad valakinek a hasa, az nem azért marad olyan, mert a méhe nem húzódik vissza. Az jó eséllyel azért mindenkinek visszahúzódik már a első napokban, héten nagyjából, majd a maradék gyermekágy alatt (gyorsabban, ha szoptat:). Viszont a kötőszövetnek, hasizomnak akár egy év is kellhet, utóbbinak ha szétnyílt, gyógytorna és jó tartás, különben lehet bármit csinálni, egy kis puffadástól is terheshasa lesz, előbbivel (kötényhas) meg csak a plasztikai sebész tud mit kezdeni és ha sajnos nyúlósabb típus, logikusan nem szülés után fog tovább nyúlni. Szóval ezért szerintem az öv kb. mindegy a későbbi esztétikának, nem azon múlik, de fájdalomcsillapításra, biztonságérzetre császár uán lehet, hogy jó.
2018. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Hasfelmetszőt olvastam... na jó, asszem én is ledőlök a lányom mellé :D
2018. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!