Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasleszorito bugyi vagy pant?

Hasleszorito bugyi vagy pant?

Figyelt kérdés
Nekem az elozo terhessegnel nem volt es nagyon nehezen ment le,vissza a hasam.Melyiket ajanlanatok?Tapasztalatok?A kinaiban voltam ott van valami karcsusito bugyi(alakformalo) de nem tudom a ketto egyforma e vagy teljesen mas?Elore is koszi az infot!
2016. aug. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen tépőzáras valami, derékra kellett felszerkeszteni, de annyira feszült tőle a gátsebem, hogy végül letettem róla. Hasleszorító bugyim is volt, de elég vacak fajta mert folyton lepöndörödött rólam :D ha megint vennék, valami bodyt vennék, gondolom olyan is van.
2016. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem formálja az alakot (legalábbis a gyógytornász meg a dokim szerint), hanem összetartja a részeidet, miután kijött belőle a gyerek.:)


De arra viszont nagyon jó! Nekem a kórházban tépőzárasat adtak, On Baby vagy ilyesmi márkája van, elefani-ban lehet kapni, nekem L-es méret kellett. 2 hétig szabadott csak hordani, aztán két hétig egy kisebb, M-es, nem tépőzárasat hordtam. 2 hónapos volt a gyerek, mire teljesen visszament a hasam, de ugye nem volt ellenpróba, hogy mi lett volna a hastartó nélkül...

2016. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adtak neked a korhazban?Meg van egy kis idom igy meg nezelodok!
2016. aug. 11. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Pánt
2016. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!