Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után segített a haslesz...

Szülés után segített a hasleszorító pánt, fűző? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1. Kinek mennyire segített a has és a bőr helyreállításában?

2. Mennyi idő alatt?

3. Mekkora volt a pocakméret? Nagyobb pocakméretnél is segíthet?

4. Számít-e, hogy valakinek terhesség előtt lapos hasa van vagy egy kis súlyfelelege az eredményességben? Vagy másképpen, számít, hogy mennyire edzett amúgy is a hasa?



#szülés után #fűző #hasleszorító pánt
2015. szept. 22. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt hasleszorító pántom, de olyan szinten fájt a hasam, hogy nem bírtam hordani. Van, aki dicsérte, az orvosom szerint felesleges, szóval akármi lehet az igazság. Gondolom egyéne válogatja. Én nem bírtam elviselni.
2015. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, és elég sokat használtam. Fogalmma sem volt, hogy elnéletileg ez azért van, mert általa hamarabb visszamegy a has. Egyszerüen csak azért vettem, mert szülés után összevissza logott a hasam, nagyon lazák voltak a szövetek, kinyult a böröm. Nem tudtam rendesen még röhögni sem, borzalmas volt. Megváltás volt, mikor megvettem.


Mondjuk nekem szükés elött teljesen lapos hasam volt, semmi felesleg, tényleg szép volt. Viszont oriási hasam lett, majdnem 4,5 kilos babám született szoval a hasam nem a régi, szerintem nekem ebben nem segitett ez a pánt.

2015. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azt mondta az orvos,hogy nem jó,mert nem dolgoznak a hasizmok,mert ezt megteszi helyette a hasleszorító. Én próbáltam de nagyon kényelmetlen volt, így nem használtam, órás pocakom volt ,szülés után 4 hónappal ugyanolyan volt mint előtte.
2015. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt, de kétle. hogy emiatt ment volna vissza hasam (vékony testalkatú vagyok, hamar visszanyertem a szülés előtti súlyomat) Ha jól tudom csak 1-2 hétig szabad használni a hasleszorítót. Én használgattam, csak túl magas fajtájút vettem, ezért elég kényelmetlen volt viselni mikor szülés után bedurrant a cicim és nyomta a hasleszorító ha hozzáért :-((

Második gyereknél őszintén szólva teljesen kiment a fejemből hogy használjam megint, de így is visszament a hasam és nem maradt "hurkás" sem. Szerintem alkat kérdése.

2015. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!