Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » OPT/OTT oxitocin terheléses...

OPT/OTT oxitocin terheléses vizsgálatról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
40+1 hetes vagyok,jövőhéten lesz a vizsgálat. Zárt méhszáj,semmi jósló eddig. A vizsgálathoz nem kell befeküdni ugye? Kinél meddig tartott,hogy zajlott,mi lett az eredmény? Olvastam róla,inkább a személyes tapasztalotok érdekelnek. Előre is köszönöm.

2017. nov. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell befeküdni magára a vizsgálatra! Annyi, mint egy sima NST csak annyi, hogy infúzióba kapod az oxit! Nekem azt mondták utána max. 1 óra és kipisiled ugyis! Befeküdni akkor kell, ha mondjuk beinditja a szülést!
2017. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan lezajlik, nekem pici fájásaim lettek tőle (ami meg sem közelítette a szülési fájdalmakat). :)

Van, akinek beinditja a szülést, nekem ez sem következett be. :)

2017. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem indította be.Viszont nàlunk OTT utàn bent kell maradni.
2017. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. nov. 25. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

A szülőszobán csinálták. Infúzióba kapod az oxitocint ezt állítgatják közben. Màr nem emlékszem mennyi ideig tartott de nem hinném hogy 1 óránál több lett volna. A monitor mutatja a fájásokat, nagyon nagy értékek lesznek de ezekből nem éreznk semmit na jó talàm egy kis keményedés volt néha nàlam. Mi végigbeszélgettük az egészet a szülésznővel meg a párommal. Nekem nem indította be a szülést így vegül indítottàk màsnap reggel. Az eredmény jó lett amúgy. Ha rossz akkor császároznak. Azt nézik hogy a terhelés közben esik e a baba szívhangja talàn 100 alà. Pontos értékre már nem emlékszem de úgyis figyekik majd.

Engem befektettek. Az oxitocin terhelés volt első nap második nap pedig szülés indítva.

Hamár ennyi idős terhes vagy szàmíts arra hogy bent tartanak és indítják majd ha a terheléstől nem indul be.

2017. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ neked is!

Elvileg ha nem lesz gond a terhelésnél,akkor pénteken indít a doki,ha addig semmi se történik.

2017. nov. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!