Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetesen ez igazi fájás lehet?

38 hetesen ez igazi fájás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Együtt töltöttünk egy kis időt a férjemmel délután, remélem értitek, majd erre rá egy másfél órára kB. elkezdett fájni a hasam. Feszítő görcsös keményedésnek mondanám alhasból indul és körbe megy a derekamon is.

Viszont rögtön 3 percenként jelentkezett. Most letusoltam meleg vízzel, nem változott a helyzet.

Egyszerűen bepánikoltam, mert attól tartok ez csak az együttlét okozta megbolygatás, mert nem az a falat kaparó fájdalom azért, bár észrevehető, mert azóta semmit sem tudok csinálni itthon, csak vagyok...

Valaki volt hasonló helyzetben, és csak a szex okozta nála?


2018. febr. 12. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg vízzel letusoltál és maradtak a fájások, akkor menjetek be a kórházba, valószínűleg itt az idő.


Az akciózás meg csak akkor indítja be a dolgokat, ha magától is pár nap alatt elindult volna.

2018. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld az időt, ha rendszeres és elég hosszú egy fájás és semmire nem múlik, pihenésre, sétára, zuhanyra, akkor szerintem ha más nem érdemes felhívni az orvost/ szülésznőt, esetleg bemenni a kórházba. Inkább legyen téves riasztás mint hogy későn értetek be.
2018. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres időközönként jönnek a fájások, tartanak kb. 1 percig?

Ha igen, szerintem esélyes, hogy ez szülés lesz

2018. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, be tud indulni tőle, csak akkor várj, ha nagyon közel laktok, pláne, ha 3 perces. Ha nem múlik, és közel egy percig tart, spuri befele! De sejtem, hogy Ti már úton vagytok!
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..


Megint??

Még hányszor fogtok szexelni hogy rögtön 3 percesek lesznek belőle?

2018. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, igazad van :DDD


Szerencsés a kérdező, nekem még a 41. héten se indult be a szextől a szülés :DD

2018. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bármilyen meglepő az illető nem én vagyok. Kórházban vagyok, éjszaka szépen jöttek a fájások, két ujjnyinal tartunk, de aztán enyhült. Nem hívták be az orvosom, nem sokára viszont megérkezik, és Ő dönt, hogy mi legyen. Mi a párommal 28. Hét óta nem mertünk össze bújni, mert akkor volt egy kis barnás pecsételésem utána..

2018. febr. 13. 07:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajrá, ma sokan szülnek! Mediterrán ciklon tombol.

36 hkm

2018. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!