Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha joslofajas van es mondjuk...

Ha joslofajas van es mondjuk zuhanyzok eggyett, ha csak joslo mindenkeppen el mulik? Es ha mar igazi fajas akkor pedig erosodnie kell? .

Figyelt kérdés
Bocsi a buta kerdesert de ezt hallottam,
2018. febr. 8. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jósló enyhül, a rendes erősödik. Viszont ne legyen tűzforró a víz, mert az lepényleválást okozhat.
2018. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es a joslobol johet igazi fajas?. Tehat ha faj es lezuhanyzok azzal nem gatolom hogy beinduljon a szules?
2018. febr. 8. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönni akar, bármit csinálhatsz, jönni fog. 😊
2018. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg úgy van, ahogy leírtad.

Nekem fájdogált a hasam alja, zuhanyoztam, elmúlt nagyjából 2 órára. Aztán csak folytatta, hol kezdett rendszereződni, erősödni, hol szünetelt, teljesen össze-vissza. Másnap bementem a kórházba, az úton elkezdett szivárogni a magzatvíz. Fél óra nst után megcsászároztak, mivel fájásokkor nagyon lecsökkent a baba szívhangja. Teljesen rá volt tekeredve a köldökzsinór, azért nem tudott előre nyomulni, nem alakult a szülőcsatorna, nem rendeződtek a fájások, stb. Az első babával nem volt gond, ő egyből 5 percesekkel indult kifele.

Figyeld a tested! Zökkenőmentes szülést, ha eljön az ideje!

2018. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!