Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első babájával túllépte...

Aki az első babájával túllépte a terminust a másodikkal is? Akinek besárgult az első babája, annak a második is?

Figyelt kérdés
40+5-re szültem a kislányom, nem bánnám ha a másodikat is, mert iszonyúan élveztem a terhességet. De a kislányom nagyon besárgult és 1 hetet voltunk kórházba, amit most nem tudnék megcsinálni a “nagy” (22 hónapos lesz) miatt. Még messze a szülés, igazából szeretnék valamennyire felkészült lenni, mert első gyereknél nem igazán készültem a dolgokra. Tudom, ezek csak tapasztalatok, hogy másnál hogy történt, de segítene.

2018. febr. 13. 06:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

40+2, kicsit besárgult, 3 nap után jöhettünk.

41 hét, nem sárgult be, 2 nap után jöhettünk.

39+5, besárgult, 3 nap után jöhettünk haza.

40+4, nem sárgult be, de más gond miatt tápszerezni kellett, mert átvitték a PIC-re, és az már más téma.

A baba születési dátumát annyira nem tudod befolyásolni, de hogy ne sárguljon be, azon sokat tudsz segíteni, ha elég erős a baba és gyakran mellre rakod, 1-2 óránként, éjszaka is, előbb beindul a tejed és kevésbé sárgul be. Második nekem 4 kiló volt és 1-2 óránként mellre raktam, volt is ereje szívni, ezért nem sárgult be.

2018. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!