Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többgyermekes anyukák, akik...

Többgyermekes anyukák, akik az első babát túlhordtátok! Mennyit húztatok rá és hogyan alakult a szülés a másodikkal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 2 hetet, a másodiknál 9 napot sikerült ráhúzni. Annyiban volt más a második, hogy intenzívebbek voltak a fájások (lehet hogy csak azért mert már volt mihez viszonyítani) Ja és egy kicsit hamarabb megszületett a második, hisz míg az elsővel 24 órát vajúdtam, addig a másodikkal "csak" 18 órát.
2010. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. Nekem az elsővel 10 napot sikerült ráhúznom, de mivel nem tágultam császárral született. Kíváncsi vagyok, hogyan alakulnak a dolgok most, a másodikkal.
2010. jún. 1. 13:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsővel 8napot huztam rá,én se tágultam,császár lett!

Második 2nappal jött előbb:-)Hétfőre készültem,hogy be kell feküdnöm kh.ba,erre szombat délben elfolyt a magzatvíz,du.5kor már kinn is volt a fiam:-)(szintén császár)

2010. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első babám(lány)2 nappal jött később a kiírt időpontnál,az első fájástól a szülésig 8 óra telt el,a második(fiú) 7 nappal később lett a kiírt időpontnál,vele úgy voltam ahogy jött az első fájásom rá egy órára már megszületett!
2010. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első babát 4 nappal hordtam túl, és 8 órás vajúdás után született meg.

A második baba pedig 4 nappal korábban jött, és a vajúdás is jóval rövidebb, viszont intenzívebb volt.

2010. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mind a kétszer 4napot húztam rá, valamint mindkettő gyors szülés volt. Viszont míg az első elviselhető fájdalommal járt, addig a másodiknál azt hittem, meghalok.
2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mind a háromnál 6 napot vittünk de nekem a ciklusom is nem 28 napos hanem 34 napos szokott lenni ezér a késés
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az első 8 óra alt lett meg a legelső fájásót sámítva a második 4 óra a harmadik pedig 2 óra éeppen hgoy csak átártünk veel a kórházba
2010. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a cilusom nekem is hosszabb, 33 napos, ráadásul mindkét baba késői ovulációnál fogant (most kb. 1 héttel késett az ovulációm).
2010. jún. 4. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

első babámat 8 nappal hordtam túl. Ő most 2 hónapos nagyfiú

Második baba pont a kiírt napra érkezett! A szülés nagyon gyorsan történt, alig időztem a szülőszobában..Igaz elég nagyüzem volt, így szinte már úgy könyörögtem egy szobáért. Mire megkaptam és felfeküdtem az ágyra 2-3 nyomás után kint is volt a kicsi fiam. 4530 és 60 cmmel most született május 18-án..:):):)

2010. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!