Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórház szülészetéről...

Domamama kérdése:

Váci kórház szülészetéről tudnátok friss tapasztalatokat írni? Melyik orvost ajánljátok? Szaniszló, Bényi, Kondér? Esetleg más? Milyenek a szülésznők, csecsemős nővérek?

Figyelt kérdés
Ha nem választok orvost, lehet időpontra menni a kórházba, vagy mindig órákat kell várni? Orvosok, szülésznők mennyire támogatják a természetes szülést, gátvédelmet? Csecsemős nővèrek segítenek a szoptatásban vagy inkább tápszerpártiak? Apuka bejöhet a gyerekágyas osztályra v ő se forgatja meg 3napig a gyereket?

2018. febr. 13. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kórházzal nincs tapasztalatom, de Szaniszló doktort Esztergomból ismerem, ő nekem nagyon lelkiismeretesnek és normálisnak tűnt. Sajnos más okból, egy missed ab, később pedig petefészek ciszták miatt kerültem a kezei közé, de maximálisan figyelmes és emberséges volt, szakmailag is teljesen rendben van szerintem.
2018. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben szültem Vácon, fogadott doki nélkül, ráadásul túlhordás miatt befektettek korábban, egy hetet üdültem, minden dokival és szülésznővel találkoztam... 😊

Maga az osztály viszonylag új, tisztaság van, színesek a falak, nem rossz érzés ott lenni. 4 ágyas szobák vannak, ezekhez jár 1-1 fürdő. Nincs kimondva, de láthatóan figyelnek az elhelyezésnél származásra, szokásokra... Szóval dohányosok, kisebbség nem igazán vegyül.

Én Szabiszlóhoz jártam, őt nagyon szeretem és a keze is ügyes, sosem fájt semmi. Bényi lett a szívem csücske személyiségileg, de ő sajnos kifejezetten fájdalmasan vizsgált többször is, és másoktól is ezt hallottam. Végül Pap doktor úrnál szültem, ő az a tipikus elvont, de igazából marha jópofa pasas. Alapvetően mindenki kedves volt és figyelmes, pedig tudták, hogy nem kapnak egy fillért sem. A szülésznők közt 1 volt, aki az nst-k során nem volt szimpi, a többiek mind kedvesek, és az osztályon a nővérek is. Ami szerintem probléma, az a csecsemős nővér brigád, velük rossz tapasztalataim vannak. A babák amúgy végig az anyukákkal vannak, nagyon max vizet kapnak, de inkább mellretételre bíztatnak 0-24-ben. 😊 Apa nem jöhet be, de szerintem jobb is, mi találkozunk a folyosón, a babát látja, de mégsem az van, h nem tudsz hogyan szoptatni a szobában, mert mindig ott lebzsel egy apuka. 😄

2018. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Váci kórházból én is csak Szaniszlót ajánlom, de ha van másik kórházra lehetőséged,akkor máshova menj inkább.


Vetélés miatt kézről kézre jártam, Szaniszlónak volt normális hozzáállása, és válaszolt a kérdéseimre, szakmailag is rendben van.

a többi ottani orvos leírta magát előttem, soha többet nem akarom hogy váci nőgyógyász foglalkozzon velem.

2018. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és sajnos itt szeretnek császározni, korábban és kusebb okokkal, mint kellene, vbac szinte kizárt. 😕 Ez a legrosszabb, egyébként én szerettem ezt a hetet is. 😊 Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.
2018. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Az első kettőt Bpen szültem, de most elköltöztünk és Vác közelebb lenne. Szaniszlónál, ha magánrendelésre járok, akkor annak van egy díja, tudjátok mennyi? A szülésnek van külön ára, v amennyit gondolok?
2018. febr. 13. 11:07
 6/15 anonim ***** válasza:

Én november elején szültem Vácon, ügyeletesnél!Illés Dr Úr és egy fiatal Dr Nő(Rácz Gertrúd) volt ügyeletben,a szülésznőt pedig Szabó Annának hívták.

Mindenki nagyon normális, segítőkész volt!

Csecsemős nővérek: hát ja... az egyikük nem igazán volt szimpi,legszívesebben megütöttem volna! Szerencsére csak egyszer volt hozzá szerencsém!!!

Úgy tudom, hogy csak a ciciztetést erőltetik(és milyen jól teszik!),tápszert mi legalábbis nem kaptunk.Vízzel próbálták meg rávezetni a kisfiamat a szopira.

Apuci nem mehet be a kórterembe,csak az üveg mögött láthatja a babát.

Egyébként van szülésfelkészítő minden hónapban, ott mindent elmondanak,ami érdekel!Én voltam 3 alkalommal, tetszett!

Mikorra vagy kiírva,ha megkérdezhetem?

2018. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szaniszlónál 10ezer/alkalom, szülés asszem 100 körül van. Legalábbis az ismerősöm rákérdezett tőle és ennyit mondott neki!
2018. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
még picurka, októberre várjuk!
2018. febr. 13. 11:39
 9/15 A kérdező kommentje:
Még egy dolog eszembe jutott. Lehet olyat csinálni, h terhesgondozásra járok a kórházba, nem fogadok orvost, csak szülésznőt?
2018. febr. 13. 11:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Szaniszló 10E/alkalom, ha minden rendben van, akkor 4 hetente hív vissza. Uh-n átvált 4d-re is magától, ez nem kerül pénzbe. Képet 2D-set nyomtat, 1000 ft/db. A szülésért nem tudom, mennyit kér, mi nem fogadtuk fel.
2018. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!