Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen a szülés kezdete talán?

Ilyen a szülés kezdete talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést ha butaságot kérdezek első babát várom és fogalmam sincs mikor kell indulnom majd, mármint hogy mit kell éreznem olyankor...

39.hetet töltöm, pontosan még csak 38+2 vagyok.


Reggel ébredés után barnás sárgás folyásom volt (ragacsos), és most kB egy órája 10 percenként görcsöl a derekam. De ez normális vajon hogy a derekam?! Én azt gondoltam az egész hasam fog majd amikor eljön az idő...

Jól jönne egy kis segítség, hogy valakinek indult - e így, vagy hogy ez biztosan csak jósló fájás és még nem jött el az időnk...

Köszönöm


2018. febr. 14. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Akármennyire is lepontoztak a kedves anyukák, én a helyedben, kérdező, legalább felhívnám a dokimat, elmondanám neki, mi a helyzet. Ha nyugalmat javasol, ha forró zuhanyt javasol vagy azt, hogy menj be az ügyeletre, legalább tudod, nem saját kútfőből találod ki, mi legyen.

1-es voltam.

2018. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A szülésznőmmel beszéltem, ő azt javasolta várjunk hogy erősödik e illetve sűrűsödik. A barna kocsonyás folyásra, mivel azóta nem volt azt mondta valószínűleg nyákdugóból távozott. Egyébként holnapra van időpontom pont orvoshoz, úgyhogy holnap mindenképp rám néznek, ha nem lenne szülés belőle akkor is.
2018. febr. 14. 18:56
 13/22 anonim ***** válasza:
Hamarosan szülsz szerintem. Ne stresszelj, ügyes legyel. Könnyű szülést és jó babázást! :)
2018. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Bár igazad lenne kedves utolsó, de nem nagyon akar erősödni egyenlőre.
2018. febr. 14. 19:19
 15/22 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak a derekem fàjt vègig a vajùdàs alatt. A hasam egy picit sem. Először nem is foglalkoztak velem, mert a gèp nem mutatott fàjàsokat ès mivel èjszaka volt, orvosnak nem is szòltak, nem vizsgàlt meg senki. Majd reggel ismèt le akart ràzni a "kedves" szülèsznő, de nem hagytam magam, ìgy megnèzett a doki ès màr 3 ujjnyi volt a mèhszàj. Szültünk, bàr csàszàr lett a vège. 😐 Baràtnőm egèsz nap vajùdott otthon, de csak a dereka fàjt szintèn, ès mivel èjszaka sem aludt, inkàbb bementek a kòrhàznak, màsfèl òra mùlva babàzott. Nem gondolta, hogy a derèkfàjàsbòl szülès lesz. Szerintem, neked sem sok van hàtra, zuhanyozz, ha elmùlik, jòslò volt. 😊Drukkolok! 😉
2018. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lezuhanyozni jó meleg vízzel, ha elmúlnak a fájások, akkor csak jósló, viszont az igszi fájások felerősödnek! :)
2018. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Pihenni próbálj, kérdező! Ha el tudsz aludni nem szülés, de innen lehet csak pár óra, de lehet 1 nap is mire megszülsz. Nekem első babával délután 6-tól voltak 7-10 percesek és csak hajnal 4-kor indult be annyira, hogy el is tudtunk indulni. (Már délben 10-20 percesek voltak, baba meg másnap délelőtt 10-re lett.)

Amúgy reggel 8-ra jelenésem lett volna a dokinál, hát, a szülőszobán talált. :D

2018. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Valószínűleg menni fog a pihenés, legalábbis egy ideig biztosan, mert ugyan pontban tíz percre jönnek most, de teljesen kibírható össze húzodások lettek, egyáltalán nem erősödik, talán még gyengült is, így gondolom egyenlőre vaklárma, vagy pedig csak az előszele még a dolognak.

2018. febr. 14. 21:39
 19/22 anonim ***** válasza:
tegnap előtt már kérdezted egyszer,,,
2018. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2018. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!