Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ilyen a szülés kezdete talán?

Ilyen a szülés kezdete talán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést ha butaságot kérdezek első babát várom és fogalmam sincs mikor kell indulnom majd, mármint hogy mit kell éreznem olyankor...

39.hetet töltöm, pontosan még csak 38+2 vagyok.


Reggel ébredés után barnás sárgás folyásom volt (ragacsos), és most kB egy órája 10 percenként görcsöl a derekam. De ez normális vajon hogy a derekam?! Én azt gondoltam az egész hasam fog majd amikor eljön az idő...

Jól jönne egy kis segítség, hogy valakinek indult - e így, vagy hogy ez biztosan csak jósló fájás és még nem jött el az időnk...

Köszönöm


2018. febr. 14. 16:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jo, hat izgul, ertheto:)


Elso baba eseteben a nyakdugo tavozasa utani 24 orabsn jo esellyel szules lesz, de nem torvenyszeru. A joslokat a meleg zuhany elmulasztja, az igazi osszehuzodasokat nem. Azt nem mondanam, hogy rendszerezi, mert egyeni, hogy kire hogy hat, van, akinel gyorsithatja, de sokaknal lassitja a vajudast, ha pl tul koran ulnek be a kadba vajudni a meleg vizbe. Hogy vagy azota? A 10 percesek meg nekem sem fajtak, sot, meg a 3 percesek is birhatoak voltak, az 1-2 percesek voltak brutalisak.

2018. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Simán lehet a szülés is! Nézesd meg mindenképpen!
2018. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!