Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szólnál ha a férjed nem...

Mit szólnál ha a férjed nem látogatna meg a kórházban?

Figyelt kérdés
5 percre laktok a kórháztól, de a férjed csak napi 5 percet töltene bent veled, arra hivatkozva, hogy nagyon sok dolga van, mert nem vagy otthon. Közben a füledbe jutna, hogy haverokkal lóg, meg a lakás is kb romokban van.
2018. febr. 21. 13:00
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Másik kifogása az volt, hogy a kutyát ha otthon hagyja egyedül, akkor ugat...

Egyébként én előtte sohasem voltam kórházban, és kicsit megviselt, hogy most majdnem 2 hétig bent kellett lennem.

2018. febr. 21. 13:51
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle h miért hazudik?!
2018. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha èn nem akarok gyereket valakitől nem lesz. Pláne ilyen embertől. Ne haragidj de te szakitottad ezt a virágot, szagolgasd.
2018. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon hamar kellene választania a haverok és a családja között. Ha csak egy másodpercre is elgondolkodik, léphet le. Korábban is sok időt töltött a haverokkal? Gondolom, igen. Akkor viszont lehetett sejteni, hogy nem fog megváltozni a gyerek miatt.
2018. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Időben elkezdenén felkészíteni lelkileg magam, hogy egyedülálló anya leszek.
2018. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már! Most komolyan ilyenért szakításon/váláson gondolkoztok?

Hát hol érdekelt engem 5 hétig (amíg a kórházban feküdtem szülés előtt-után) hogy romokban a lakás? Baromira nem zavart, hogy hegyekben a mosatlan, mert nem láttam. Hogy nem mosott 2naponta, hanem csak heti 1x, addig gyűjtögette, nem érdekelt. Mint ahogy az sem, hogy a szemetet nem vitte le minden nap... nem érdekelt, mert nem láttam, nem voltam otthon.

Mire hazamentem rend volt, tisztaság és még a cigiről is leszokott.


De komolyan 2 hét alatt mennyire lehet romokat csinálni? Max kupi van és kosz. De nem romok.


Influenza járvány van, jobb is, ha nem járkál be senki órákra. Engem pl mocskosul zavart, hogy az ágyszomszéd egész pereputtya órákat ott álldoált a kóürteremnél, miközben én fürödni készültem, csurgott a tejem, kínlódtam a szoptatással, stb.


Kérdező!

Kitől jutott a füledbe az infó? Ki volt az a jóakaró?

2018. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó itt nem egész pereputtyrol van szó hanem csak az újdonsült apukáról . Én is elgondolkoznék ,hogy jó embernek szültem e.. Nálunk párom inkább online játszik és ott beszélnek a haverjaival. Nem zavar de ha csak feljajdulok mert a pici pont úgy fordult már ugrik,hogy mi a baj .. ő az aki azt mondta ,hogy a szülésen is bent akar mindenképp lenni . Nem hinném ,hogy miután megszületik a pici ez a hozzáállás változna . Ugy gondolom valami ilyesmi hozzáállás lenne a normális minden friss apukától . Nem azt mondom ,hogy ott kell lógjon egész nap a kórházba de ilyen hülye indokokkal ? Ez a helyzet nekem kb olyannak tűnik mint mikor a szülő vesz egy kisállatot az 5 évesnek mert megy a hiszti, hogy márpedig neki kell utána meg majd lesz vele valami ..
2018. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%
Férfiaknál is létezik szülés utáni depresszió – vagy az esetükben mondjuk inkább úgy, szülővé válás utáni depresszió –, amikor nem tudják kezelni hirtelen azt a helyzetet, hogy apává váltak, és egy csomó ismeretlen kötelesség meg felelősség szakadt a nyakukba. Persze abban igazad van, hogy ez így nem jó, és tenni kéne valamit ellene sürgősen.
2018. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%

Sose értettem h egy érett férfinek mért fontosak annyira a haverok.. ja de. Egy érett férfinek nem fontos. Szval varni kellett vna.. eddigis is ilyen volt? Beijedhetett??:(

Hm.:/

2018. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%
Azért az sem túl bíztató, hogy ő akarta inkább a gyereket, te tulajdonképpen nem is....
2018. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!