Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit szólnál ha a férjed nem...

Mit szólnál ha a férjed nem látogatna meg a kórházban?

Figyelt kérdés
5 percre laktok a kórháztól, de a férjed csak napi 5 percet töltene bent veled, arra hivatkozva, hogy nagyon sok dolga van, mert nem vagy otthon. Közben a füledbe jutna, hogy haverokkal lóg, meg a lakás is kb romokban van.
2018. febr. 21. 13:00
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem bulizós típus a férjem, ha azt hiszitek, csak van egy barátja, aki kb 1 éve megpróbált öngyilkos lenni, ezért sokat van vele, mert fél, hogy megint bedepizik. Vele egy héten 3-4szer találkozik, ami néha kicsit soknak tűnik nekem.
2018. febr. 21. 18:05
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy ez a beteg, depis barát nem fog változni, mert van, aki pátyolgatja, a férjed! A férjed meg inkább titeket fog elhanyagolni, hiszen te a gyerekkel nem akarsz öngyi lenni, meg amúgy is ott vagytok neki egy légtérben, és az együttélés és gyerek miatt úgyis mindig megbocsátod neki, hogy a havernak adott lelki segítséget, de ha nem, akkor meg érezd magad sz-r embernek. Ha a babasírástól fájni fog a feje (mert fog), akkor menekül majd a baráthoz, hiszen neki nagyobb szüksége van rá, mint neked!


Szóval versenyben van egy öngyivel és épp vesztésre állsz.

2018. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Amíg mi bent voltunk a kórházban, addig itt a lakóhelyünkön egy többnapos rendezvény volt, amin a férjem fellépő, de emellett az egész arról szól, hogy buliznak, jól érzik magukat, megcsinálják a műsorukat. Szóval ha úgy vesszük, az enyém is a haverjaival bulikázott végig (tejfakasztó :D), a lakás meg romokban :D Pont letojtam, volt jobb dolgom, minthogy azon pörögjek, amit én nem is látok. Bár ő minden nap bejött hozzánk délelőtt fél-1 órára kb, emiatt hiányzott is 1-2 fellépésről (többet úgyse tudott volna bent lenni, mások is igényelték a látogatószobát, a kórterembe nem jöhetett be, én meg nem ücsöröghettem kint a gyerek nélkül órákat ugyebár).

Mira hazamentünk, rend volt és tisztaság, és a férjem is otthon volt. Egyébként nagyonis jó apa, kezdettől kiveszi a részét mindenből, magától értetődően foglalkozik a lányával, és sosem volt gond kettesben hagyni őket, akár egész napra, ha úgy adódott valamiért. De nem gondolom, hogy a barátokat egyből le kéne tojni valakinek azért, mert gyereke született, mint ahogy itt néhányan utalnak rá. Nem ettől függ, hogy milyen férj és apa (nyilván normális keretek közt). Nekem teljesen belefért, hogy amíg úgyse voltunk otthon, addig szórakozott, haverozott. Azt már zokon vettem volna, ha minket hagyott volna emiatt otthon.

2018. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem mindegy, h azért bulizik apuka, mert fellép és az a munkája, vagy mert amúgy tökre ráérnene, csak a feleségét lesz.rja.
2018. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél férjemt többször jött be rövid időre. A többünél 1x de az sem volt hosszú. Én szülés után nagyon nehezen tudtamm ülni így jobb volt a rövid látogatás. Ő nem bulizott 1s sokat beszéltünk telefonon.Mondtad már nek, hogy legyen veled többet? Mert sok ismerősőm panaszkodik de a párjának nem szól. Egy biztos szükségetek van egy nagyon komoly beszélgetésre ahol el fogod tudni dönteni akarsz e ígyélni ha nem változik a férjed.
2018. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25: nem munka, hobbi. De ha nekem így is-úgy is a kórházban kell lenni, nem értem, ő miért ne érezhetné jól magát addig. Mitől lett volna nekem jobb, ha ő addig otthon ül? Mellettem se dekkolhat bent egész nap ugyebár.
2018. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

27-es

"25: nem munka, hobbi. De ha nekem így is-úgy is a kórházban kell lenni, nem értem, ő miért ne érezhetné jól magát addig. Mitől lett volna nekem jobb, ha ő addig otthon ül? Mellettem se dekkolhat bent egész nap ugyebár."


A te férjed nem dolgozik? Vagy munka után a hobbi az első és nem a frissen szült asszony? Gratula! Amúgy nem kell 0-24, hogy melletted dekkoljon, de gondolom azért bement meglátogatni, és az a látogatás minőségi idő volt, amiből leszűrted, hogy érdekli, hogy mi van veletek. Vagy te pont fordítva vagy bekötve és kimondottan örültél volna, hogy ha bent vagy a kórházban 2 hetet, mint a kérdező és kb. 1x-se nyitotta volna rád a férjed az ajtót.


Na, most a kérdező férje nem hiszem, hogy olyan marha elfoglalt lehet munka és hobbi szinten, hogy ne tudjon bemenni. Tudod, ebben az esetben él az a szólás, hogy mindenkinek arra van ideje, amire időt szeretne szánni, vagyis a kérdező férjének minden más fontosabb, mint az asszony és a gyerek.


Az én férjem pl. dolgozott, ha nem, akkor vagy bent volt nálam, mert behozta ami kell, vagy a babaszobát alakította, mert el voltunk csúszva, és habár nem csinált minden nap tavaszi nagytakarítást, képes volt a rendet fenntartani.


Gondolom a kérdező ismeri a férjét és tudja, hogy még olyan apró dolgokra sem képes, hogy legalább a szennyest betegye a kosárba és ne legyen szanaszét a lakásban, vagy elmosogassa maga után a tányért, hanem úgy gondolja, hogy majd a kérdező megcsinálja a baba mellett, úgyis ő a nő, az ő dolga.


Már bocs, de ez nekem is felb-szná az agyam, hogy se meglátogatni nem tud, se takarítani, csak bulizni vagy haverozni, amiből hasznunk sincs. Lehet, hogy szerinted ez normális, de én azt szűröm le, hogy egy link alak, akire nem lehet számítani és kár volt a kérdezőnek gyereket szülnie neki.

2018. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"A te férjed nem dolgozik? Vagy munka után a hobbi az első és nem a frissen szült asszony? "


De, dolgozik, és ha tudnál esetleg olvasni, írtam, hogy bejött minden nap, emiatt hagyott is ki fellépést. Sőt, az első hozzászólásban arra is utaltam, hogy nem a kérdező esetére reagáltam azzal, hogy nem kell rögtön leszarni a haverokat, hanem arra, hogy néhány válaszoló megemlítette, hogy akinek fontosak a haverok, annak nem való család. Ez azért így, ebben formában erős túlzás szerintem, lehet találni egyensúlyt.


A kérdező férje valóban paraszt, egy szóval sem mondtam, hogy nem. De az meg a ló túloldala, hogy akkor rögtön szarja le a haverokat, és eszébe ne jusson jól érezni magát. Annyira valóban megerőltethetné magát, hogy egy órát ott van minden nap (bár ha erőltetni kell, akkor szerintem úgyis mindegy...), én azt kifogásoltam, hogy a FENNMARADÓ időben ugyan miért ne csinálhatna azt, amit akar, ha már velünk úgysem lehet. (merthogy jó páran említették, hogy vagy család, vagy haverok).

2018. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!