Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bába koktél?! Vélemények?

Bába koktél?! Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy sosem gondoltam volna, hogy erről a keverékről fogok kérdezni, de...

Első gyermekem fájásgyengeséggel szültem, kézzel tágítás, oxitocin, végül vákuum, mert alig volt fájásom a sok infúzió ellenére is.

Most a második babámmal a kiírt időpontnál járok, állandóan napi szinten görcsölök, éjszaka nem aludtam a rendszertelen görcsöktől, amik végül megint ritkultak, enyhültek... A fejem felett lebeg az orvosi indítás, és egyszerűen már nem tudom mit tehetnék (sok séta, együttlét, meleg vizes zuhany és társaira beindulnak az összehúzódások, de pár óra elteltével elmúlik.

Méhlepény érett, méhszáj egy ujjnyira nyitva van, tehát már arra is gondoltam ismét a fájás gyengeség miatt nem tud rendesen megindulni..

És itt merült fel a bába koktél bennem, vélemények érdekelnek róla. Valaki próbálta?


2018. febr. 22. 09:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Második nekifutással nekem is hatott. Megittam délelőtt 10 órakor, délután 3 órakor volt egy sikeres wcre futás, majd öt órától rendszertelen keményedéssel kezdődött. Este kilenckor mentünk be a kórházba, ahol felerősödtek a dolgok, és 1:00 órakor éjszaka megszületett a kislányom!🙂

Komplikáció mentes szülés volt.

2018. márc. 8. 12:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez :) Jó babázást és jó egészséget mindkettötöknek :)
2018. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jajj de szuper! Gratulálok, nagyon nagyon sok boldogságot kívánok nektek és jó egészséget! :)
2018. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!