Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ti használtok gésagol...

Anyukák, ti használtok gésagolyót?

Figyelt kérdés

Elég régóta érdekelnek az ilyen szexuális játékszerek. Még régen egyszer egy exemtől kaptam gésagolyókat, imádtam őket, de már nincsenek meg.

Most azon agyalok, hátha tényleg - az örömszerzés mellett - kicsit rásegítenek a hüvelyizmokra.

A negyedik babánkat várom, most is jó lenne játszadozni ilyesmivel, és hátha még előnye is lenne. Véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


2018. márc. 2. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha volt neked , akkor te tudod a legjobban hogy milyen.
2018. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több mint 15 éve volt, akkor a húszas éveim elején jártam, nem volt gyerekem, és tök máshogy is álltam hozzá pl a szexhez is.


Azért érdekel kifejezetten anyukák tapasztalata.

2018. márc. 2. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem az összefüggést. 20 évesen is olyan, mint 40 évesen. Gyakorlás és izom kérdése.
2018. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt inkább intim torna tanfolyamra mennék el. Ezeket a golyókat nem ismerem.
2018. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Az meg micsoda???
2018. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs gésa golyóm, de az első gyerekem születése után a férjemmel szerettük a szexuális játékokat. Nagyon feldobta az együttléteket. Tudom nem ide tartozik, de gondoltam megosztom veled, nehogy kellemetlenül érezd magad itt a sok konzervatív anyuka válasza miatt. Tisztelet a kivételnek. 😂
2018. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, hatos. :)


Nekünk sem ártana valami újítás, most hogy a három már nagyobbacska, néha elviszik őket a nagyszülők, van végre egymásra pár szabad óránk a férjemmel.


Várom a tapasztalatokat, nem csak szigorúan gésagolyó-ügyben, bővíthetjük a kérdést egyéb játékok terén is.

2018. márc. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!