Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztétek a szülés előtti...

Mit éreztétek a szülés előtti pár napban? Volt valami jel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz-szerű görcsök voltak, 2-3 nappal előtte híg széklet, hasmenés, nyákdugó távozása.
2018. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az égvilágon semmi előjele nem volt.
2018. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tubarózsa ***** válasza:

Nem volt semmi. Kb derült égből villámcsapásként jött. Minden előzmény nélkül reggel 7korul jöttek a fájások egyre sűrűbb, erősebb végül 10.15re meg is szültem.

27N

2018. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. baba: szülés beindulása előtti napon elég nyomott voltam, nem volt kedvem semmihez, az erőm is elhagyott. Sokat keményedtem. Este a baba majd szétrúgta a hasam, ez nagyon furcsa volt de nem gyanakodtam emiatt szülésre. Aludni se sikerült, később a baba nem kelt ennyiszer, mint én aznap éjjel. Másnap már délelőtt indult a buli.


2. baba: Már 2 hete azt hittem szülni fogok, túl is hordtam, de a szülés beindulása napján semmi különös nem volt. Azelőtti nap se. Erre éjjel jöttek a fájások.

2018. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tök jól voltam. Még akkor sem gondoltam komolyan hogy szülni fogok, mikor elkezdett szivárogni a magzatvíz 😅
2018. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 nappal szülés előtt mentem postára(ami elég messze van tőlünk),de már kB a szomszéd kapujánál meg is bántam,hogy elindultam! Úgy fájtak a csontjaim,sántítottam,minden bajom volt!

Készültek a csontok a baba távozására!😄

2018. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele nem volt, pedig előző nap volt nst, dokival konzultáció. Még egy hét lett volna de a kisfiunk máshogy gondolta. :)
2018. márc. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tünetem nem volt. Viszont 4 nappal a szülésem előtt találkoztam ismerősömmel ctg vizsgálaton. Akkor még ki voltam simulva. Szülés előtti nap újra találkoztunk és azt mondta el van torzulva az arcom, tuti ma szülni fogok. Éjfélkor kezdődtek a fájások, délután fél 1kor megszületett a kisfiam.
2018. márc. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aznap nekem hasmenesem volt, de mivel jo adag edes-savanyu csirket ettem, igy arra fogtam, lehet, hogy tenyleg amiatt volt.

Mas jel nem volt, nem is kemenyedtem amugy sem.

Ejjel ebredtem kemenyedesre es ahogy felultem ereztem, hogy folyik a magzatviz eleg rendesen. A megszaj zart volt, fajas nem volt 3-4 oran at, majd beindult, 3 perces, eros fajasok voltak egybol es kb 3 oranyi vajusas utan jott a kitolas.


A masodik gyerekkel eleg sokat kemenyedett a hasam mar felidotol, nyilt is a mehszaj. 39 hetesen egy este rendszeres osszehizodasaim voltak kb 10 percenkent, de nem fajt, csak feszitett. Ebbol lettek 5 perces gyenge fajasok, akkor mar mentunk a korhazba, de mire a doki jott, addigra leallt. 1333-as mehszajam volt, nulla fajassal. 4 napot kaptam, hatha megindul magatol es az a 4 nap teljesen esemenytelen volt. Minden praktikat kiprobaltam, amit lehetett, de meg egy gyenge kemenyedes sem jott ossze. :)

Vegul inditottak.


Szoval nalam semmi olyan jel nem volt egyiknel sem, amit biztosan ossze lehetne kotni a szulessel.

2018. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem. Akkor bármi mást éreztem, ami nem megszokott azt hittem, hogy “NA MOST”:)! Utólag csak annyi “jel” volt, hogy 10 órával elötte távozott a nyákdugó, de az amúgy nem feltétlenül számít, valakinek hetekkel elöbb távozik.
2018. márc. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!