Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit éreztétek a szülés előtti...

Mit éreztétek a szülés előtti pár napban? Volt valami jel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem semmi jele nem volt,semmi fájás,semmi az ég világon,nem is gondoltam volna még tegnap ilyenkor hogy ma már a kezemben foghatom a kisbabámat:)
2018. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A szülés pont olyan ebben a tekintetben, mint a teherbeesés nemvárt előtti napjai: a NAGY NAP (nemvárt elmaradása és szülés) előtti napokban már bármiféle dolog normális és mégis mindent jelnek veszünk :) Holott szülés előtt akár 2 héttel is elkezdődhetnek ezek. Csakúgy mint a premens és koraterhes jelek, ezek sem megbízhatóak megis "kapaszkodunk" minden egyes szurkába hogy "ez már az, az már az"


Szóval ja, én szülés előtt 2 héttől minden nap ereztem jóslókat, néha hasmenést. Aztán egyik hajnalban váratlanul kipukkant a magzatburok. Na AZ egyértelmű jel volt :)

2018. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Túlhordtam a bébit indították,de nem használt semmit a tabletta. Ő máskor akart kijönni várt 3 napot még. :) Mivel kórházba befektettek,ezért már így is ideges voltam látni akartam már nagyon a kisfiam. :) Viszont aznap reggel ideges voltam,de nagyon meg fáradt. Fél kettőkor elfolyt a magzatvíz egy része és este 10:35 kor meglett a bébi :)
2018. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!