Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tanácsokat szeretnék kérni...

Tanácsokat szeretnék kérni tőletek, akik már tapasztaltabbak ilyen téren! Mit készítsek el, hogyan készítsem fel a párom az-az, hogyan könnyítsem meg a dolgát?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok van 2 pici fiúnk, akikkel párom lesz itthon, ha én megyek szülni. A harmadik baba császárral fog születni, ezért gondoltam jobb, ha felkészülök a hazajövetelemre, mert nem szeretnék mindent a páromra zúdítani és persze nekem sem lesz könnyű csinálnom friss sebbel jóformán semmit egy újszülött mellett. Tanácsokat szeretnék tőletek mi az ami nektek fontos szempont volt rend téren is meg minden másban, ami könnyítette a dolgozokat az otthonlét alatt, szóval mindenre kíváncsi vagyok, mert szegény szerencsétlen tényleg nagyon jó apa és társ, de ismerem a gyerekeim és sajnos így is eleget gürcöl, annyira nem akarom leterhelni.
2018. márc. 5. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed ez sok lesz a férjednek, nem tud esetleg valaki besegíteni? Valamelyik nagyi, tesó, barátnőd? Ha egyik sem, akkor takarítónő mielőtt hazamemtek aztán heti 1-2 alkalommal?

Amúgy legyen tiszta ruhátok, legyen kaja (akár rendelt), és a wc-fürdő-konyha legyen nagyjából rendben (utóbbi nekem napi 15 perc pedig 2 fürdő van) a többivel meg egyelőre ne foglalkozz majd. Egy kis kupi elfér, engedd el a dolgot. :)

Kialakul majd szépen minden, ne aggódj! Jó babázást! :)

2018. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!