Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel előnytelenebb...

Mennyivel előnytelenebb túlsúlyosan gyermeket várni illetve szülni? Elsősorban tapasztaltabbak válaszát várom.

Figyelt kérdés

168 cm/75-78kg

22 éves



2018. jan. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 160 cm vagyok és 67 kg voltam, amikor terhes lettem. Az ég világon semmi baj nem volt, szuper terhességem és gyors természetes szülésem volt. Kb. 80 kiló voltam a szülés előtt. De szeretnék 60 lenni a második babánál, mert jobban érzem magam csinosabban..de egészségügyi gondjaim nem voltak.
2018. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 1. terhességemet 68 kilóal kezdtem, 82-vel szültem, 14 jött fel mert zabáltam fél lótól kezdve mindent.

2. terhességet 78 kilóval kezdtem, szintén 82-vel szültem, 4 jött fel, mert itt már odafigyeltem mit ettem. Semmi felesleges cukor, vacsira könnyű sonka, zöldségek. Ebéd főzelék, csirkemell.

170 cm vagyok.

2018. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én jóval túlsúlyosabb vagyok, az elsö terhességet 84, a másodikat 90 kilóval kezdtem. Semmi probléma nem volt egyik terhességem alatt sem, mindkét babám időre, természetes úton, könnyen született. Komplikáció nem volt.
2018. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, azt kifelejtettem, hogy az elsőnél 95, a másodikkal 97 voltam szüléskor.
2018. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ismerősöm 100 kg körül lett terhes, kétszer is ezzel a súllyal. Mindkét terhességnél inzulinos cukorbeteg lett. A diéta miatt -amit kénytelen volt tartani- kb.ugyanennyi volt szülésnél is. 38. hétnél nem engedték tovább a terhességet, de beindítani nem sikerült ilyen korán, úgyhogy császár lett mindkettő.
2018. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

165 cm vagyok.

Elsőt 79 kilóval kezdtem, 90-el szültem 38. hétre.

Másodikat 69 kilóval kezdtem, 82-vel szültem, 41. hétre.

Nem tudok erre vonatkozóan mondani semmit a terhességgel kapcsolatban. Az elsőnél a védőnő szóvátette, meg a végefelé egy doki (aki nem az én dokim volt, csak vizsgált), hogy szerinte cukros vagyok (nem voltam, de betartottam a diétát, amit javasolt a maradék 3 hétre.)

Mindkettő spontán szülés volt, a gyenge, de gyanus fájások kezdetétől kb 16 óra múlva lettek meg.

Én sose fogom megtudni, milyen vékonyan szülni, mivel 67 kg vagyok 9 hetesen, és több baba nincs már tervben.

2018. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

89kgval kezdtem, kb 100volt a vége, minden oké volt.

Most 97kgról kezdtem, eddig minden értékem jó. 23+3hkm

2018. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!