Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég, ha 5 db inkontinencia...

Elég, ha 5 db inkontinencia betétet csomagolok a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés
A párom mondta, ha több kéne venne, míg a kórházban leszek és bevinné nekem. Összesen vajon hány db-ot vegyünk?
2008. okt. 28. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Most ugye eztnem komolyan kérdezted meg? basszus ha ezt nem tudod segítség nélkül becsomagolni akkor hogyakarsz egy egész gyereket felnevelni? vagy mindig megkérdezed hogy mennyi popsitörlöt használj ha a gyerek beszart?

te magad megválszoltad hogy ha nem elég akkor majd visz be a párod. vagy azt várod írjuk azt vigyél 30-t az tuti elég?

2008. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia én az aéways éjszakai betétjét vettem meg és kb.:3 csomag kellett minda két szülésem előőt ebből vettem és ez bőven megfelet de az sem baj ha többet vezsel mert úgyis elhasználod nekem pl maradt arra az időszakra is mikor a második babánk született
2008. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkész választ. Arra vagyok kiváncsi, hogy 1 nap menyi ilyen betét fogy szülés után, mert annyit csomagolok. Nem akarok a korházi pakkba tenni x db-ot, ha annyi nem kell 1 napra, mert a férjem, majd másnap utánnam hozza, ha kell. Gondolom első gyerek születésénél te mindent tudtál, és ebből megállapítható, hogy milyen jó anya vagy.
2008. okt. 28. 14:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, az első válaszónak szántam a kommentet.
2008. okt. 28. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó sok fog kelleni az első -3 napban én óránként cseréltem az always éjszakait mert annyira folyt a cuccos és a gátsebnek sem tett volna jót órákon abban állni.

Szerintem nagyobb méretből legalább 20 db a kisebből késbbbre 10-15 darab, de abból úgy is fog kelleni, mert legalább 5-6 hétig még vérezni fogsz.

2008. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én a tena lady-t vittem a kórházba és a felét hazahoztam, mert nem volt olyan erős vérzésem, mint amire számítottam. Az első 3 napon használtam, ha jól emlékszem naponta 3 kellett. Utána én is éjszakai betétet használtam.

Üdv, és könnyű szülést kívánok.

2008. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Az 5 db kb egy órára lesz elég az elején...

Vigyél egy csomag tenaát, el fogod használni..

Én sima Tescos betétet vettem, vagy 4 csomag elfogyott még utána itthon, míg végül áttértem a sima Libress mini betétre.

Én 4 hétig véreztem.

2008. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 28. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!