Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik 36 hetesen szültek...

Akik 36 hetesen szültek mesélnétek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár volt 36+2 hetesen. Muszáj volt megcsinálni, mert a babának nem ürült a vizelete, magzatvíz sem volt már szinte semmi.

A baba teljesen érett újszülött volt, bár picike, 2600 g és 47 cm. 6 napig voltunk bent a kórházban, mert nem tetszett a gyerekorvosnak a baba vérképe, plusz szerette volna, ha gyarapodásnak indul.

Volt egy kis sárgaság, de semmi komoly.

Azóta 13 hónapos, egészséges nagyfiú.


Nálad miért lesz szülés 36 hetesen? Vagy úgy érzed, be fog indulni?

2018. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
36+3 napos voltam mikor fájásokkal mentünk be az ügyeletre. Az ügyeletes megvizsgált, azt mondta annyira kitágultam hogy 2 órán belül ebből baba lesz. Behívta a választott dokimat, aki 40 percen belül ott volt az éjszaka közepén, beöltözött és már mentünk is a műtőbe, farfekvés miatt lett császár. 3:30-kor 2700 grammal és 51 centivel született a lányom, teljesen egészségesen. Mi 4 napot voltunk bent, azért mert azt az éjszakát nem számolták mikor született, a 4. napon vizit után délelőtt 11 körül jöttünk haza.
2018. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs különösebb ok, csak 3. babám lesz és a két "nagyobb" mellett nem igazán tudok pihenni és elég gyakran keményedek....kicsit olyan érzésem van,hogy hamarabb meg lesz...
2018. márc. 19. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nincs mit mesélni ezen, ugyanolyan szülés mint 37,38,39 hetesen. Ha van 2 gyereked, tudod mire számíts.
2018. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
36+5 beindult a szules sürgősségi csaszar lett. Picike volt, de semmilyen plusz ellátásra nem volt szükség, 4 éjszakát voltunk bent.
2018. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a válaszod de mind1 lett volna ha nem válaszolsz 😊 mindenki megértette mire gondolok, nem pont a szülés menetére gondoltam... mindenkinek ment a zöld pacsi
2018. márc. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!