Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+2-nél tartok, farfekvéses...

36+2-nél tartok, farfekvéses babával. Mekkora esélye van megfordulni?

Figyelt kérdés
Első babánk lesz, két napja a 36 hetes UH-n azt mondták, 2600 gramm. 31+4 naposan is ugyanilyen pozícióban csücsült. Sokat mocorog, de nem olyan intenzíven. Az orvossal utoljára 3 hete találkoztam, azt mondta, hogy ha 36 hetes UH-ig nem fordul meg, akkor császár. Volt valaki hasonló helyzetben? MI lett a vége?
2018. márc. 21. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam 34 héten mondta a doki, hogy már valószínűleg nem fog megfordulni és ideje a császárról beszélni.Akkor kb 2700g-ra saccolták.A 37.dik hét környékén már biztosra vette és aztán 39+6 napon császárral született meg a picink 4000g-al. Utólag mondta akkor se tudtam volna megszülni,hogyha befordul mert téraránytalanság is volt.
2018. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fordult már meg a lányom. Pedig nem volt nagy baba, 38. héten született 2200 gramm 44 centivel, de én is kicsi vagyok, már az ultrahangon mondták, hogy ne nagyon bízzak abban, hogy befordul, mert alig fér el.
2018. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26. hettol csucsult bennem, aztan nem volt helye megfordulni, kevesebb volt mar a magzatviz is a vegen. 38+2 program csaszar lett 3740 gramm es 53 cm.
2018. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan anyukáról akinek ekkor fordult meg a babája de szerintem ez a ritkább, a többieknek meg faros marad. :/
2018. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem se fordult meg, igaz korán is jött, 35. héten.
2018. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
2. gyerekem 36. héten még faros volt, 37.-en fejvégű. 38 hetesen mentem szülni, akkor derült ki, hogy visszafordult és faros lesz. Lábbal előre született meg, még csak nem is popsival. Simán szültem, gyorsan érkezett. 3600 gramm és 52 cm volt. Este 9-kor értem be a kórházba, 22.30-kor megszületett. Mivel pluszban a végén még a bal karját is felcsapta a feje fölé, ezért karkifejtésre volt szükség, elég nagy vágásom lett, de nem repedtem semerre, a dokim profi volt nagyon. 1 napot volt PIC-en, mert nem akart rögtön levegőt venni, megfigyelték, a válla zúzódott kis mértékben, ami miatt tornáztatni kellett pár hétig. Semmi probléma nem maradt vissza, hacsak az olvasásmániát nem tekinti valaki annak. Már 18 éves, jelenleg éppen külföldi szakmai gyakorlaton van Franciaországban.
2018. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd, hogy megforduljon, vannak ilyen-olyan praktikák, pl zenével lehet csalogatni, sőt van olyan orvosi módszer is, amivel méhen belül átfordítjk.
2018. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek végig keresztben feküdt a baba, majd a 39ik héten befordult jó irányban.
2018. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvosom, hogy a 36.hétig még befordulhat, utána már nem valószínű, de azért nem kizárt. 38+5 nél spontan indult, de nem volt befordulva igy császárral született.
2018. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!