Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után később kezd...

Császár után később kezd termelődni a tej?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen.Nekem 2hettel szülés után lett csak tejbelovelesem.
2018. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Általában igen. Nekem mindkét esetben egy héttel később indult be jobban. Szerencsére a mennyiséget már a babán is múlik, és sokáig tudtam őket szoptatni.
2018. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is csak itthon indult be, de elég sose volt önmagában sajnos nagysúlyú babámnak.
2018. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Császár után másnap belövellt!
2018. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül!van olyan a családomban aki először hüvelyi úton szült és rengeteg teje volt,aztán császáros is volt utána akkor is rengeteg teje volt!nekem csak császárom volt másnap indult be de nekem sem volt elég.tehát igazából mindegy h milyen úton szülsz,hisz van akinek van teje van akinek nincs!
2018. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nagyobb részt nem a szülés módjától indul be, hanem a méhlepény leválása indítja be a folyamatot, ami ugyebár mindkét esetben ugyanúgy megtörténik. Szóval elvben nincs nagy különbség. Én pl természetes úzon szültem, mégis 5 nap kellett a belövelléshez. Császáros ismerőseimnek 1-2 nap.
2018. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 8hós terhesen már volt előtej. Szerencsére megmaradt,és elég is volt,míg belövellt a tej. Még a kórházban megjött a tejem.
2018. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap után lövellt be, de előtte meg sok előtejem volt. A mennyiséggel se volt semmi probléma, 2 évig szoptattam, 6 hónapig kizárólag. Programcsászár volt.
2018. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Délben császároztak, este már bőven tudtam szoptatni a lányomat.
2018. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lányom természetesen született. Amig volt tejem. Kb 1 hónapig tudták szoptatni. A fiam császáros volt egykor volt a műtét este már volt tejem. Másnap 70 ml-t szopott
2018. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!