Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek még nem fájások igaz?

Ezek még nem fájások igaz?

Figyelt kérdés
Ahogy mozgott a baba nagyon benyilalt a hasam alja. Nem görcsöl de levegőt sem tudtam venni. Kb fél pedig helyezkedett addig fájt a hasam alja. A derekamba nem sugárzott ki. Ez még nem fájás igaz? Egész nap érzek apró csipéseket alul. Akkor mi lehet ez?
2018. márc. 27. 19:36
 1/4 A kérdező kommentje:
39 hetes 3 napos terhes vagyok
2018. márc. 27. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fájásoknál az egész hasam bekeményedett,összehúzódott,mint egy labda.

De ettől még lehet valami készül. Ha rendszeresen érzel valamit és egyre erősödik,kb ugyanolyan időközökkel,ami például zubanyzás hatására erősödik,na az lesz a fájás. :)

Könnyű szülést!

2018. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából, ha már valóban fájásaid lesznek, azt tudni fogod. Mindenki így van vele a várandósság végén, hogy na, hátha ez már AZ, megpróbáljuk beleérezni minden szokatlan, vagy akár kicsit is rendszeres fájásokba, érzésekbe.

de majd amikor valóban vajúdni kezdesz, azt tutira megérzed.

2018. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező. érdeklődnék,hogy vagytok?

Mi volt? Beindult utána vagy csak később?

2018. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!