Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezek igazi fájások...

Hajnalka123 kérdése:

Szerintetek ezek igazi fájások már?

Figyelt kérdés

Most vagyok 40 hetes körüli... 24 orája van óránkénti fájásom hol erősebb hol gyengébb..

Tegnap este ugy kezdődött hogy keményedet a pocakom és rengeteget mozgolodott a baba meg állás nélkül kb 5 orán keresztül... ma is mozgolodott de nem anyit... ha igaziak ezek akkor szerintettek menyi időm van a szülésig? És mit csináljak hogy esetleg meg gyorsitsam a folyamatot?



2017. nov. 10. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok sétát, mozgást mondanak a gyorsításra. Illetve málnalevélteát. Ezek puhítják a méhszájat. (Valamint ha még nem folyt el a magzatvíz, és nincs fertőzésveszély, akkor a szex segít a folyamatban. A spermák is puhítják...:))
2017. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha szülési fájásaid lesznek, azt fel fogod ismerni :) nagyon erős lesz.
2017. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elége erőteljesek nagyon fajnak... és keményedik a pocakom.. a szex sajnos ki lőve párom németben van..
2017. nov. 10. 18:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezek egyáltalán nem hasonlitanak a joslokhoz
2017. nov. 10. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlik akkor nem az. Fürödj le és ha utána is fáj akkor menj be a kórházba!


Nekem elviselhetetlen volt mikor kórházba indultunk. De nekem rendszeres fájásaim voltak - idézőjelben - 3;5,8 percesek össze vissza :D De mivel egy órán belül volt vagy 10-12x, egyértelmű volt hogy kórház kell.

2017. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fürödtem es nem mult el 1 oranként van 50-60 másodperces fájások.. a fajasok kozt pocak kemenyedés és kisebb fajasok...
2017. nov. 10. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Masodik vagyok, akkor ezek igaziak. 5percesnel szoktak korhazba menni(ha kozel van a korhaz) Konnyu szulest! Delelott mar babazni fogsz! Annyi a fontos hogy a fajasba “bele kell lazulni, nem gorcsosen “szenvedni” tudom ez nem volt kerdes de kikivankozott belolem.
2017. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Könnyû és gyors szülést!
2017. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Amikor meg kerdeses benned, az meg jo esellyel nem az. Mikor mar annyira erzed, hogy gondolkodni, beszelni sem nagyon birsz, es 3 percenkent jonnek, akkor talan mar lehet menni a korhazba, ha az fel oran belul van. Jo esellyel meg igyis tobb ora lehet utana hatra. Nekem az ela resze tobb, mint ora voot, pedig 3-4 percesekkel mentunk be, de onnantol meg 8 ora volt, mire meglett a gyerekem. Hogy vagy most?
2017. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még mindig óránként van sajna.. nem ugy nezz ki mint ha sürüsödni akkarna..
2017. nov. 11. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!