Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik lehetnek a közelgő szülés...

Mik lehetnek a közelgő szülés jelei? (Leszáll a has, megváltozik az arc ilyenekre gondolok) Utólag kinek milyen előjel volt? Csak kiváncsiságból. Köszönöm! 36hkm

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyesmi nem volt. Egyszer csak jöttek a fájások és ennyi.
2018. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fájt a medencecsontom!Alig bírtam menni!
2018. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen, az arcom nem változott, a hasam meg már a 7. hónapban olyan lent volt, hogy lépten nyomon azzal jött mindenki, hogy jajj mindjárt szülsz...
2018. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem szétmegy a medencém és a szeméremcsontom szintén alig birok járni...

2018. márc. 28. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
30 héttöl fájt a szeméremcsontom .szülés reggelén görcsöltem és rozsaszin folyásom volt.
2018. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 héttel a szülés előtt kiszélesedett az orrom és 3 napig nem volt étvágyam. Sok barátnőmnek ment a hasa előtte 1-2 nappal.
2018. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!