Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez esetleg a szülés...

Lehet ez esetleg a szülés előjele?

Figyelt kérdés

Sok jóslóm van. Volt tegnap este is. Ma is néha görcsölök. De nem tudom,hogy attól ahogy a baba mozog és nyom vagy ez is jóslónak számít?

Mikor sétálok nagyon nyom lent mindent. Nyilal a hasam alja. Olyan mintha bepisilnék pedig nem is kell...

Van hogy ülök és akkor is nyilal a hasam alja.

Lehet ,hogy lassan itt a szülés ideje? Nagyon tudnék neki örülni :D

38+3 hkm



2017. szept. 20. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy 38+3nál tartasz valóban mindjárt itt a szülés ideje, de attól, hogy ezekez érzed még simán lehet hogy a végén indítani kell majd mert annyira nem akar majd elindulni kifelé
2017. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hetekig voltak jóslóim a szülés előtt. Viszont ez a pisilési ingeres dolog a szülés előtti napon jelentkezett nálam is. 10 percenként mentem pisilni, folyamatosan éreztem hogy mindjárt bepisilek, aztán nem is kellett. Végül hajnalban mikor már sokadjára keltem fel, egyszer csak nem kellett már visszafeküdnöm, ugyanis amint felálltam a wc-ről elfolyt a magzatviz. :D
2017. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezek a rendezetlen jóslók nem igazán jósolják meg a szülés idejét. Lehet hogy holnap megszülsz, lehet hogy még két hétig semmi se lesz.
2017. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
mivel elmúltál már 38 hetes..így mindenképpen bármikor számíthatsz szülésre..
2017. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nagyon várom! Jó lenne túl is lenni rajta meg végre fogni a kicsi fiam :)
2017. szept. 20. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt meg lesz az, nekem jóslom szülés előtt 1-2 héttel kezdődött, de ez nem jelent semmit, bármikor elkezdhetsz szülni, én pl. egyáltalán nem számitottam rá a 36. héten, aztán éjjel alvás közben elfolyt a vizem.
2017. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnal 1 hettel, lanyomnal 2 hettel szules elott voltak nekem joslok.
2017. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan biztosan, nekem az utolsó kb 2 hétben viszont folyamatosan ilyenek voltak a napjaim. Ettől lehet még éjjel megszülsz, nem lehet tudni. :)
2017. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
38+1-nél tartok másfél két hete érzem ugyanezeket. A ctg-im teljesen negatívok, a méhszájam 3000-es. Egyszer majd csak lesz vmi.
2017. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mar a 17. hettol josloztam, a 30. hettol emiatt pihennem kellett tobbet+ meg tobb magneziumot szedni, vegul

a kiiras elott 2 nappal szuletett.

2017. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!