Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt nektek volt...

Csukavivi kérdése:

Szülés előtt nektek volt előjel? Többi lent

Figyelt kérdés
Vasárnapra vagyok ki írva , néha vannak mensi szeru gorcseim.. de semmi más nst semmi fajast nem mutat ..lehet h csak egyik percről a másikra indul be? Első baba! Nagyon el vagyok keseredve , nem szeretném túl hordani se..
2017. nov. 30. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet bármi. Nekem siman hasmenésem volt, es akkor ott elment a nyakdugo majd esgy oran belul jöttek a fajasok. Elotte valo nap meg javában mászkáltunk, pedikűrösnél voltam meg ilyenek..:) Na jo.. Azért sejtettem, hogy sok mar nincs hatra.. 40+4re szultem.
2017. nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Azt kihagytam.. Nekem meg egy nyamvad joslom sem volt ezek elott. Ne legyél elkeseredve. Baba tudja mikor van itt az ido. Használd ki, pihenj es foglalkozz magaddal. Utana egy darabig hajtás lesz. :)
2017. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Hátha ki bújna vasárnap :)
2017. nov. 30. 09:41
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt az előjel, hogy meglehetősen jót aludtam. Este még kínzott a gyomorsav, meg a derékfájás, aztán egyszer csak arra ébredek, hogy pisilnem kell. És éreztem, hogy olyan jól aludtam. Erre felálltam és hirtelen elöntött a magzatvíz.

Szóval semmi jósló fájás, semmi nem volt. Szintén első baba, úgyhogy ne aggódj.

2017. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondta nekem valaki, hogy csak a nok 4%-a szul a kiirt napon. :) szóval ha mégsem a vasárnapot választja ne sokkolodj le. :) kislány v fiu? Nem tudom mennyire igaz de allitolag a fiuk lustak. :) oket nem szokta zavarni par plusznap. :) nekünk is fiunk volt. Amúgy masik h hiába indult be annyira amennyire kaptam kozben oxit es bar nincs osszehasonlitasi alapom mert nekem is elso baba, de rohadtul nem fajt attol jobban. Összesen kb másfél óra volt nehez. Abból egy óra közepesen nehez. A fél meg k.nehez. :) nem kell felni. Olyan meg nem volt, h bennmaradt. :)
2017. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
:) bocs nem volt.. Van is halistennek. Itt szuszog mellettem. :) 1#vagyok
2017. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki , kislány egyébként :) most egy kicsit megnyugodtam !
2017. nov. 30. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem, még mikor a magzatvíz szivárgott sem akartam bemenni a kórhába, úgy gondoltam hogy úgyis hazaküldenek, kizárt, hogy szülnék, hiszen 'kutya bajom'... kb 5 órája szivágott anikor elindultam, út közben kezdődzek a fájások.. a beérkezés után kb 4,5 órával már a kezemben volt 😅


Egyik rokonom ment nst-re a férjével, őt már ki sem engedték, a férje indult haza a bőröndért, pár perc múlva hívta, hogy iparkodjon mert elfolyt a magzatvíz... majdnem 1 órára laknak a kórháztól, de eszükbe sem jutott vinni a cuccokat - hiszen van még idő... gondolták 😅

2017. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az szép !😁 na kezdek reménykedni hogy csak lesz baba a heten 🤗
2017. nov. 30. 10:18
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Derékfájásom volt le akart szakadni csak a forró cserépkályha mellett tudtam meglenni
2017. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!